Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen gyakran szexeltetek...

Ti milyen gyakran szexeltetek a terhesség alatt? Milyen pózban volt a legkényelmesebb? Mit csináltatok másképp?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején járok, 5 hetes vagyok, pár napja teszteltem pozitívat. Nagyon kívánós lettem az utóbbi 2-3 hétben. Kicsit félek, hogy nehogy bajt okozzunk, de nehezen bírok magammal. Ha óvatosan csináljuk, lehet baj? Belém élvezhet a férjem?

2020. ápr. 29. 20:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

8as, nézz utána nyugodtan, hogy terhesség alatt egyáltalán nem tilos a szex, csak bizonyos esetekben, ha az orvos ezt mondja.

2020. ápr. 30. 06:31
 12/15 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok most, a 15. héttől veszélyeztetett terhes vagyok sajnos, így maga az aktus azóta kizárt. Petting szokott lenni, de nem túl gyakran, talán 1 héten egyszer. Kívánnánk nagyon, de nem kockáztatunk.
2020. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Semmilyen változás nem volt, ugyanannyit és ugyanúgy szexeltunk. Nem fogtuk vissza magunkat. Ez azt jelenti, hogy napi 2-3 amikor párom nem dolgozott és itthon volt értelemszerűen. A vége felé annyi volt, hogy a hasam miatt lovaglóban, hátulról, oldalt volt jó, máshogy nehez lett volna hozzám férni :D nem gumiztunk.

5 hónapos a kicsi, a szex változatlanul tökéletes és minden napos :)

2020. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk azóta szinte egyáltalán nincs..kb havi 1...és nem én nem kívánom,hanem a párom nem kíván engem. 17.hétben vagyok,még hasam sincs.

Arról a kb 4 alkalomról tudok nyilatkozni ami eddig volt. Én mindig nagyon nedves voltam a terhesség előtt,de azóta több idő kellett ahhoz hogy izgalomba jöjjek,sokkal szárazabb lettem. Az aktus maga nagyon jó,és a párom belém is élvezett,abból sem lett baj. Szóval nyugodtan szexelhetsz,de tényleg figyelj arra mi,hogy jó neked.

Jó babavárást! És gratulálok a kicsihez!

2020. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hat akkor én vagyok az egyetlen kismama akinek a libidója terhesség alatt = a 0 val 😀 A 12. Hétig tilos volt a szex veszélyeztetett terhesség miatt , utána 1-2 alkalommal együtt voltunk , de nem éreztem jól magam közben. Most 33 hetes vagyok , egyáltalán nem kívánom a szexet azóta sem , de a férjem maximálisan megérti , ettől függetlenül megvan az intimitás , de a szex kimarad.
2020. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!