Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt melyik a...

Terhesség alatt melyik a legkényelmesebb melltartó? Milyet használ az a kismama, akinek sokat nőtt a melle? Hol lehet megvenni?

Figyelt kérdés

Az én melleim majd leszakadnak,annyit nőttek,ráadásul már 2 hete előtejem van-8de nem sok).

Most vagyok a 27. hétben.


2010. aug. 14. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok lehetőség van, a pénztárcádtól is függ.

Minden nagyobb kismama ruhákat árusító boltban van ilyen melltartó, ezekben van egy plusz tartórész alul, hogy komfortosabb legyen.(Brendon, Minimanó, Elefáni Babadiszkont stb.)

De vehetsz "rendes" nagy méretű melltartót, vagy szoptatós melltartót is, ami később jó lesz.


Nekem személy szerint a végén az volt a legkényelmesebb, ha nem hordtam melltartót, mert kicsi vagyok, a hasam rögtön a mellem alatt kezdődött, és a gyomrom annyira feltolódott, hogy bármilyen melltartótól hányingerem lett, igaz, talán nem a 27. hétben még, hanem később. Így még mindig jobb volt, hogy a mellemnek volt picit kellemetlenebb...


Jó babavárást!

2010. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, igazából nekem ami bevált, az a sport melltartó. Abból is a sima, nem kapcsos. Igazából olyan mint egy top. C-s kosárból lett D-s méretem, de egyszerűen nem találtam egy melltartót sem ami kényelmes lett volna. Pedig nem extra a méretem, csak nekem nyomta mindnek alul a merevítő a pocimat, meg nem éreztem magam kényelmesen a már megszokott kosaras melltartókban.

Azért remélem szülés után visszamegy, mert ilyen sportmelltartóval csinos ruhákat nem tudok felvenni. És a mellem sem áll olyan szépen, mint a kosarasban.

Sok sikert a megfelelő melltartó beszerzéséhez, és nagyon boldog babavárást!

36h km

2010. aug. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Budapesti vagy, a Józsefvárosi piacon elég olcsón (700-1000 ft között) lehet kapni merevítő nélküli melltartókat. Én kosarasokat hordtam, de mindig elvágta a hasam, s erre tértem át.
2010. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Én is valami sportosra gondoltam,de a környéken csak gagyi kínai van,ami fulladásig ér csak be,így azt nem veszem meg.

Nagyon jó minőségű a Triump,de az meg nem az én pénztárcámhoz való,később meg a szoptatásnál nem a legideálisabb.

Nézegetem a Vaterán,de nem tudom mennyire megbízható a méret,így az lesz a legjobb ha megyek vidékre,és irány a kismama boltok egyike...

Mindenkinek sok boldogságot!

2010. aug. 16. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!