Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most lett pozitív a teszt...

Ha most lett pozitív a teszt mehetek futni? Vagy terhesen nem túl jó, nehogy kiessen (ertsd jol viccelek de nem lehet baja egy erõssebb futastol) elvetêlhetek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 09:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
:D
2020. ápr. 30. 09:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez lenne az első alkalom a futással, akkor ne menj. Ha amúgy rendszeresen csinálod, gyakorlott futó vagy, akkor semmi baja nem leaz
2020. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is futottál, valószínűleg nem lesz semmi baj, amíg nem lötyög a hasad, de szerencsésebb lenne másfajta mozgásra áttérni, például kerékpározásra, túrázásra, úszásra.
2020. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem rendszeres futó, altalaban sulyokat szoktam emelgetni, de gondolom az rosszabb.

Kb.2hetbe 1x sprintelek

2020. ápr. 30. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Várandósság alatt ugyanúgy lehet sportolni, néhány mozgásforma kerülendő csak, pl a lovaglás, nehogy leess. Amíg jól esik, addig hajrá.
2020. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is sportoltal, akkor menj nyugodtan, de ha mast sportoltal, nem futast, akkor elsore csak lazan. Valts setara, ha faradsz. A lenyeg a fokozatossag.
2020. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
A megszokott sportokat minden további nélkül lehet folytatni
2020. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nehéz súlyok emelését én azért megkérdezném az orvosomtól. Én személy szerint addig mosf biztosan nem sportolok semmit, amíg az orvostól meg nem kérdeztem, mit lehet és mit nem. Azt a két hetet kibírom. Igaz nekem volt vetélésem. Én elmegyek sétálni most futás helyett.
2020. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem a következőket mondta az edző:

- kardiót úgy lehet, ha a pulzus nem megy tartósan 140 fölé.

- az első trimeszterben az addigi terhelés 50%-át ajánlott csinálni, tehát pl súlyokat, futás intenzitását, idejét stb. felére csökkenteni.

- a második trimesztertől fel lehet vinni a terhelést 70%-ig.

- nyújtást második trimesztertől okosan, mert a relaxin miatt nagyon meglazulnak az ízületek, könnyű nagy lelkesen túlnyújtani.

- Kegel-gyakorlatokat érdemes beiktatni.

- hasnál az egyenes hasizmok edzését érdemes elhagyni (hogy minimumra csökkentsd a köldöksérv kockázatát), és a core-ra, oldalhasra érdemes koncentrálni. de semmiképp nem szabad lentről indított hasizomgyakorlatot csinálni, mint például a lábemelés.

2020. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Utolso jol irta. Annyit tennek hozza, hogx en az elso orvosi vizsgalatig nen csinaltam semmit, csak séták. Azert a doki velemenye fontos volt szamomra. Sajnos nekem meg is oldodott, mert verzes miatt szigoru agynyugalom lett, de a sportnak ehhez semmi koze nem volt. 12 het utan en mar csak setaltam es sulyzoztat kis sulyokkal. Utobbit csak ritkan. Ajánlom a kismama jogat, kismama tornakat. Nemelyik eleg jol atmozgat
2020. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!