Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányadik hétre múlt el...

Kinek hányadik hétre múlt el a "halálosan fáradt vagyok" korszak terhesség alatt? Kinek milyen módszer vált be ellene?

Figyelt kérdés
Egyszerűen szőrnyen fáradt vagyok hetek óta. 10 hetes vagyok de ilyen egyikngyerekemnél sem volt.

#terhesség #fáradtsáh
2020. ápr. 30. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor megszültem.
2020. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmi nem válik be ellene, csak az alvás, de nekem az első trimeszter végére elmúlt.
2020. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Átérzem, én dettó, 10 hetes vagyok... Persze csinálom a házimunkát meg amit kell, de nehezemre esik néha felkelni is, sokszor szundizok délután is...Nekem a friss levegő segít, egy kis kimozdulás pl boltba, séta stb. Mondjuk én nem dolgozom, így megtehetem, hogy lepihenjek.
2020. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ha szabad ilyet mondani a terhességem maga a pokol volt!

Első második trimesztert végig hánytam aztán az utolsóban becsípődött egy ideg és ülve tudtam aludni csak. Borzalom volt,sosem tudtam magam kipihenni és hulla voltam.

Azt javaslom pihenj amennyit tudsz,szedj sok vitamint, sétálj ez sokat segíthet

2020. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szedem a vitaminokat.

3 evesem es a 10 honaposom van izthon. Napkozben ha alszanak pihrnek es este is ha hagy a 10 honapos.

Kaveval probalkoutam pedig mindig is gyuloltem...erdekes hogy.most meg tudom inni...na de mindegy lenyeg hogy 10 utan is aludnek egyet...

2020. ápr. 30. 15:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem most a 10.hétre kicsit elnyhült ez az ólmos fáradtság. Nyilván nem olyan mintha nem lennék terhes, de nem akarok az ebédlőasztalnál már elaludni :) Szóval ha szerencséd van akkor 2.trimeszterre enyhülhet.
2020. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elgépeltem, szóval a 13.hétre, na :-D
2020. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kb a 13-14. héten éreztem azt, hogy délutáni alvás nélkül is végig tudom csinálni a napot😅

A fáradtság ellen semmi nem segített, csak a pihenés 🙂

2020. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, és még mindig tart...😅
2020. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 17 hetes és eddig csak minimálisan javult, de még sokszor lekell pihennem délután, 4-5 óra munka után már hulla vagyok...
2020. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!