Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek aki dohányzik...

Van köztetek aki dohányzik terhesség alatt, vagy dohányzott?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból érdekel a dolog, remélem van aki felvállalja éa beszámol róla, hogy a babára ez milyen hatással van

2020. ápr. 30. 11:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Egyik ismerősöm igen. 1 hónappal hamarabb lett meg a gyerek.
2020. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%

Két ismerősöm. És még ittak is.

Az egyiknek a babája kisebb súllyal született, de nem lett semmi maradandó hatás.

A másiknál van gond a gyerekkel, de nem fizikai, inkább mentális, de szerintem az a nevelés (hiánya) és a környezet miatt, amiben felnőtt.

2020. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Párom anyja. Párom és a testvére is súlyos asztmás allergiás.
2020. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Tobb volt kolleganom is dohanyzott, de oszinten szolva fogalmam sincs, mi lett a kovetkezmeny, mert elmentek szulni, utana nem beszeltem veluk tobbet, felmondtam, nem talalkoztunk tobbe. Annyit tudok, hogy mindenhol megszuletett a gyerek.

Meg azt, hogy valtig allitottak, hogy a vedono javasolta, hogy inkabb dohanyozzanak, mert a stressz tobbet art a babanak. (Marmint ha azon stresszelnek, hogy nem dohanyozhatnak.) Nekem ez baromsagnak hangzik, de hat az o dolguk. En is dohanyzom, de sosem tapasztaltam olyan merteku stresszt, ha nem gyujthattam ra barmi miatt par napig, ami barkinek is artana.

2020. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
19%
Ismerek ilyet, a gyerkőc autista lett.
2020. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

Egészen addig a pontig dohányoztam ,míg meg nem láttam a pozitív tesztet a kezemben...


2 héttel később már sugárban hánytam a cigaretta szagtól, annyira érzékeny lettem a kellemetlen szagokra. Őszintén, én nem tudom megérteni, milyen anya lesz abból, aki legalább azt a rövid 9 hónapot nem bírja ki cigi nélkül. Ha a saját gyerekéért nem képes ennyiee minimális áldozatot megtenni, akkor mit várnánk tőle a későbbiekben?


Lehet lepontozni, nem érdekel. Sose fogom megérteni az ilyen nőket, pedig hangsúlyozom, én is dohányos vagyok/ voltam kőkeményen.

2020. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Én akiről tudok,annak szívbeteg lett a baba+nagyon pici sullyal született.En felrugnám az ilyen undormányt hogy le se esne!😡😡😡😡
2020. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem dohányoztam és nagyon lenézem azt, aki megteszi.
2020. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%

Azért azt ne irja már ide valaki hogy nem klett maradandó baja.

Mert az is lehet hogy kamasz korban fog jelentkezni, és például vagdossa magát meg akkor lesz különböző baja, betegsége.

Nem egy fiatal van aki kezelhetetetlen és kábitózik és senki nem tudja mitől. A másiknak meg eszébe se jutnak ilyen dolgok.

Úgy annak mindenképp van vagy lesz nyoma, csak akkor már nem gondolnak ezekre a dolgokra .

2020. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Anyósom. Férjem allergiás asztmás lett, de nem senki sem tudja hogy biztos attól. Én is az vagyok és anya életében egy szálat sem szívott sőt senki a családban.

Nekem nagyon nehéz volt letenni. 9 hetesen derült ki a terhességem tehát addig cigiztem. Majd még további 10 napba telt mire végleg letettem. (a 10 nap alatt a napi legtöbb 5 szál volt és folyamatosan csökkentettem) De hála Istennek semmi gond sem lett. 1 nappal kiírt előtt született.

2020. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!