Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba szívhangja az utolsó...

Baba szívhangja az utolsó mentsruáció első napjától számitott hatodik héttől van?

Figyelt kérdés

Vagy magatól amikor már tényleg "ott" van?

Mindem hülyeséget írnak neten


2020. máj. 4. 05:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent az utolsó menstruáció első napjától számolnak. Igen. De szerintem ne rohanj 6 hetesen lehet később fogant es akkor mehetsz még 1x.
2020. máj. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovulációtól számítva 4 hét, plusz 28 napos ciklusnal +14 nap, 30 napos ciklusnal +16 nap, stb.
2020. máj. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En nem rohanok... a dokim mondta, hogy az utolsó mentruációtól számított 45.nap menjek ultrahangra.... csak nekem ia korainak tűnik ezért érdeklődöm
2020. máj. 4. 07:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első babánál kerek 6 hetesen volt szívhang.A másodikkal 7 hetesen.Változó.
2020. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6+4 hetesen még pont nem volt, be is voltam sz*rva. Aztán 8 hetesen meg már volt. Nem törvényszerű az a 45 nap, ha megint döntenem kéne, hogy mikor megyek, betöltött 7. hét után mennék első uh-ra, ha amúgy nincs panaszom.
2020. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!