Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogadta a nagytesó a...

Hogy fogadta a nagytesó a hírt, amikor megmondtátok, hogy úton van a kistesó?

Figyelt kérdés
8 éves a kisfiam elég nagy lesz a korkülönbség. Nagyon anyás és ami a legnagyobb baj, hogy nem igazán szereti a babákat.Mindig mondja, hogy neki nem kell testvér. Kicsit félek a reakciójától.Nem szeretném, hogy kilegyen idegileg. Van köztetek olyan, akin~l hasonló volt a helyzet? Mikor békélt meg a dologgal?

2020. máj. 4. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az én fiam is 8 éves lesz 1 hónap múlva, most vagyok 22 hetes terhes. Ő várta a tesót, úgyhogy nagyon örült. Annak már nem annyira, hogy kislány, de azt is megszoka, azt mondta jó lesz az is. :)
2020. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Lányom 8 évesen sírva fakadt az örömtől. Öccse lett,imádja.
2020. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam idén nyáron lesz 6 éves. Igaz a kis tesó még úton van, egyelőre nincs semmi extra, van hogy oda jön és még simogatja a hasam és azt mondja,hogy szeretem a kis tesómat. 😊 Eleinte még óckodott tőle,de beszélgettem vele. Elmondtam neki,hogy attól ő még ugyanúgy az én tündérkém marad és ugyanúgy imádni fogom mint ahogyan most. Csak lesz egy kis tesó akit szintén így fogok szeretni. Remélem ha megszületik akkor sem lesz baj. Bár ő szeret segíteni, gondját viselni a piciknek. Olyan kis anyás típus ,pedig fiú. 😆
2020. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
7 es 9 eveseim nagyon orulnek, eleve sokat babaznak, mar most matekolnak h az elo bebi mekkora lesz majd a sajatjaikhoz kepest es hogy hogyan tudjak pelenkazni.
2020. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vidám volt. Kb mindenkinek elmondta, akinek lehetett. 5 éves mult mikor terhed lettem. Alig birta kivárni azt a 9 honapot, hogy megszülessen. Aztán azt az időt, míg játszhat vele. Most imádják egymást, 5 év 9 hó van köztük. A kicsi felnéz a nagyra, a nagy ovja a kicsit. Vannak néha kisebb civakodasok 1-1 játék miatt, de alapjaraton szuperjó tesók.
2020. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én magamról tudok beszámolni. 5 éves extra anyás kisgyerek voltam, a kistesó hírének örültem, de amikor tényleg megérkezett, akkor, szembesülve a valósággal, már nem annyira. Sok ambivalens érzésem volt. Ráadásul az öcsém elég nehéz kisbaba és kisgyerek volt, megküzdöttünk vele. De szép lassan kialakult a kötődés. Szóval nem is annyira maga "a hír" az érdekes, hanem, hogy mi van akkor, amikor tényleg ott a tesó.

Amikor a húgom érkezett, 10 éves voltam, boldog voltam és az első pillanattól mindent csináltam körülötte.

18hkm

2020. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagylányom nagyon örül neki,még öröm könnyek is voltak nála, nagyon édes volt 🤗

Azt mondta kisöcsit szeretne, mert huga már van 😆(gyermeki őszinteség) és még ez a vágya is teljesült, mert kisfiút várunk. 😊

2020. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!