Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen normális az, hogy...

31 hetesen normális az, hogy ma már többször éreztem nyilallást, ami egész a hüvelyemtől kezdődik és végigmegy a hasamon, párosulva némi (enyhe) menzesz szerű érzéssel? Mi ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez, de en is erzem legalabb naponta egyszer kb 3 hete.

32hkm

2010. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ezek a jósló fájások,nekem is a 30 hét körül kezdődtek de 41 hétre szültem!!!további szép estét és majd könnyű szülést neked!!!



7hós kisfiú anyukája

2010. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, nekem is olyan idegeket talál el néha a kicsi, hogy csak nézek. Most már elég sok mindenhez hozzáér, nyom, így ezek a furcsa érzések szerintem egyre gyakoribbak lesznek.

30 hetes kismama

2010. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, megnyugodtam. :) jó éjszakát nektek, könnyű szülést és jó egészséget!
2010. júl. 28. 20:54
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem is van pár napja,de nekem egész a köldökömig felmegy...eddig nem tudtam hogy mi ez.
2010. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Létezik, hogy hamarosan szülni fogok? Mert ma már egész nap húzódott a hasam, meg mensi szerű érzésem van, hol jobban, hol kevésbé, de folyamatosan. nem bánnám, ha pár hetet még kibírna bent. pénteken megyünk az áramlás vizsgálatra, ott mit fognak látni?
2010. aug. 4. 18:00
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Áramlás vizsgálaton azt nézik hogy a baba kap e még elegendő tápanyagot a köldökzsinóron keresztül, ez a Flowmetria. (remélem jól írtam)

Egyébként nekem ezek a fájdogálások meg nyilalgatások a 28. héten kezdődtek és végig meg is maradtak. Magnéziumot kellett rá szedni, jó sokat, napi 6-8 magne B6-ot. Csak e miatt nem hiszem, hogy korábban szülnél. Én is 42. héten szültem pedig meg voltam róla győződve hogy a 38-39. héten meg lesz. Pihenj sokat, polcold fel a lábad, szedd a magnéziumot (legalább a 36-37. hétig) igyál sok folyadékot és legfőképpen ne izgulj!!!

Szép szülést! Szia

2010. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a sok okosat!!!

Nem jósló fájások,te jó ég!!!! Csuszik szét a medencecsontod, azt érzed.

Ne higyj ennek a sok birkának aki itt irogat mert félelmetes menniy ostobaságot össze tudnak hordani.

2010. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A mensesszerű enyhe görcsöket én egész terhességem alatt éreztem, nő a baba és tágul a méh. A jósló fájások is hasonlóak. De nem kell aggódnod ez természetes dolog. Sőt még a méhszalagokra nehezedő súly miatt is fájhat a hasad, a hüvelyed, sőt még a járkálás is fájdalmat okozhat a szeméremcsontod környékén. Tapasztalatból írom e sorokat, 40. héten szültem 3 hete.
2010. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pont ma kezdtem érezni én is ilyeneket!Ma léptem a 31. hétbe.Megnyugodtam én is.
2010. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!