Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos, csak haskeményedéssel...

Sos, csak haskeményedéssel indulhat szülés? 3-4 percenként jön egy, zuhanytól nem múlik,36+5hkm?

Figyelt kérdés
Nem fáj. Csak kellemetlen, tovább tartanak mind 30mp, harmadik baba, előző 2 terhesség erős fájásokkal indult, tanácstalan vagyok :(
2020. máj. 7. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nekem is, csak 10 percenként, vagy 2 órán át.


Nem lett baba, elmúlt. Majd írd meg veled mi lett. Egyébként kérdezd meg telefonon, az a legegyszerűbb.

2020. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, be telefonálok, remélem csak vaklárma, korai lenne még nagyon :(
2020. máj. 7. 00:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Haskeményedéssel?Nekem sose keményedett és beindult.Már bocsi de 37 hetesen miért korai??Nekem is így indult és két újnyira nyitva voltam.
2020. máj. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik gyerek nekem is így indult. De már 40+5-nél tartottam. Ctg-n meg is kérdezte a szülésznő, hogy nem fáj-e, mivel a gép rendes fájásnak mutatta.

Már nem engedtek haza, aznap szültem.

2020. máj. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hajnal 4re értünk a kórházba, már fájdogált is egy egy keményedés. Mire ctg-re kerültem... Elmúltak szép lassan ritkultak és abbamaradt, pedig így 4-5 óra rendszeres keményedés után már én is biztos voltam hogy szülés lesz :/

Azért tartom korainak mert még a 37 hetet se töltöttem be :(

De meglepődtem ,hazaengedtek... Bár nem is voltak túl lelkesek hajnali érkezésem láttán.

2020. máj. 7. 07:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy birod ezt a várakozást? Én is a 36. Hétben vagyok, de már teljesen kivagyok, annyira lassan telnek a napok. 😌😌
2020. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon lassan telik az idő.. Most még pláne hogy nem tudom mi van Újra kezdődtek a keményedések. Reggel 9kor elment egy db nyákdugó.izgalmas csak lassú 😩🙄
2020. máj. 7. 17:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A nyákdugóba se feltétlen éld bele magad, nekem a 36. héten elment és már lassan 40...


Hasfájások sehova nem vezetnek, pedig egynémely elég erős, mindig azt hiszem, hogy na most kezdődött el.


Nyákdugó időközben megpróbált újratermelődni, azt most részletekbe távozik, a baba már hetek óta be van ékelődve, 28. héttől befordulva, mindenem készen áll, csak a szülés nem indul be :D


Pedig a vizsgálaton is mondta a doki, hogy lehet sietős lesz a babának. Hát nem.

2020. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Szerintem lassan szülni fogsz.

Nekem a második gyereknél ment a szülés napján a nyákdugó. Persze, eltarthat meg hetekig is. Pihenj amennyit tudsz. Könnyű szülést kívánok!

2020. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindenki azt mondta h a dugó tavozasa utan meg napok is lehetnek. Masnap mar babaztam :)
2020. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!