Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakai haskeményedéssel mit...

Éjszakai haskeményedéssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Nap közben is előfordul egyszer-kétszer, de nem sokáig tart. Pár napja viszont minden éjjel felébredek, mert kicsit fáj a hasam és kemény mint a kő. Ez reggelig legalább 4-5 alkalommal előfordul.


Van valami oka, hogy éjszaka jelentkezik ilyen intenzíven? Szedek magnéziumot, de úgy tűnik nem nagyon használ. Más ötlet estére, hogy csökkenjen a száma? Nagyon keveset tudok így pihenni.


Akinek esetleg szintén este volt főleg haskeményedése, az éjszaka szült, vagy semmi összefüggés nem volt benne?


37hkm



2016. ápr. 15. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

37 hetesen már nem kell magnéziumot szedni, az orvos nem mondta?

Szülni fogsz hamarosan, nem kell semmit kezdeni, a méhed elkezdte a trenírozást.

Teljesen rendben van ez.

Éjjel és hajnalban sok jósló van, ez normális.

Pihenj le nappal is, ha tudsz.

2016. ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy kevesebb magnéziumot szedjek (eddig napi 3*2 most meg 3*1).


Akkor végülis nincs mit tenni, nem tudtam, hogy másoknál is gyakori éjszaka a keményedés. Nappal nem szokott zavarni.


Köszi a választ! :)

2016. ápr. 15. 07:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát még a 3*2 is soknak tűnik, bár attól is függ miből.

Izomgörcseid szoktak lenni (vádliban)?

Én napi egyet szedtem, és az már megakadályozta a vádligörcsöt.


Mondjuk az orvosom azt szokta mondani, hogy ha beindul egy szülés, akkor nincs az a magnézium, ami leállítsa. :)

Ebben igaza lehet.


Hogy még válaszoljak, nekem rengeteget keményedett, sose tudtam, hogy beindul-e vagy sem, órákat ültem a fürdőkádban akár 5 perces enyhébb fájásokkal, aztán mindig leállt.

A szülés beindulásával szerintem ez nincs összefüggésben.

A három gyerekemből egy hajnalban, egy délelőtt és egy délután született végül.

2016. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jajj, 3*1-et akartam írni.
2016. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért szedtem többet, mert február végétől 2110 volt a méhszájértékem, akkor meg még korai lett volna szülni :)


Örülök neki, ha nincs közte összefüggés, mert éjszaka hullafáradt szoktam lenni. Ha akkor kellene bemennem szülni, akkor nem sok energiám lenne hozzá..

2016. ápr. 15. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szülések nagy része éjszaka indul be, evolúciós okokból. Szerintem se kéne már szedned, már szülhetsz bármikor.
2016. ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, amikor eljön az ideje, lesz hozzá erőd, mindegy mikor van! :D

Szép szülést!

2016. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Majd megírom, hogy végül hogy alakult a dolog :)
2016. ápr. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!