Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden Szült valaki Dr...

Szegeden Szült valaki Dr Molnár Andrásnál? Mennyibe került a szülés levezetés illetve a vizsgálatok ára?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
En nem ajanlom, allandoan kesik mindenhonnan, elerhetetlen. Plusz inszeminaciokat csinalt hsg nelkul. Aztan kiderült, hogy el van zarodva mindket petevezetek...
2020. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kit ajánlanál szülés levezetésre?
2020. máj. 7. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm nála szült. Nagyon sokan járnak hozzá, nagyon elfoglalt. De a szülésnél rendben volt minden, ő csak ajánlani tudja. Lelkiismeretes, fél óránként ránézett, hogy minden rendben van-e és nagyon kedves.
2020. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kőrösi Szilviát nagyon dicsérik (sok eü dolgozó szült nála). Én Vincze Emőkét nem ajánlom (nem terhességgel voltam nála de nem voltam vele elégedett)
2020. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha a terhesgondozas resze nem fontos, csak maga a szules levezetese, akkor ha problemamentes a terhesseged, akkkr elsosorban egy jo szulesznot fogadj szerintem.
2020. máj. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek akihez eddig jártam orvos nem birja levezetni a szülést, ezért kellene keresni egy másikat
2020. máj. 8. 07:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Kihez jártál? Ő nem ad át valakinek?
2020. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!