Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szólni kell szülés a kórháznak...

Szólni kell szülés a kórháznak, ahol szülni fogok, ha egyszer sem voltam ott terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kerületiben fogok szülni, de nem oda jártam terhesgondozásra, sem CTG-re, csak 2 UH-on voltam ott. Érdemes őket felhivni előtte, vagy csak ugy beállitunk, ha eljön a nagy nap? :)
2020. máj. 1. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
szülés előtt a kórháznak? bocsi :D
2020. máj. 1. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég beállatni. 😊
2020. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem dobnak ki, ha megindult szülési fájásokkal esel be. Én egy hete szültem, míg a szülőszobán vártunk, 2 kismama esett be váratlanul, ellátták mindkettőt.

Azt nem tudom, mi lesz, ha még előtte akarsz odamenni, kérdezd meg a kiszemelt kórház szülészetét.

2020. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak mentem szülni.


Meg is jegyezték hogy sikerült úgy végigcsinálni a terhességem, hogy semmit nem tudtak rólam😅

2020. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szólni.
2020. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha a körzetis, nem kell szólni, főleg hogy voltál ott UH-n. Akkor lehet probléma, ha nem abba a kórházba tartozol hivatalosan és nincs fogadott orvosod.
2020. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!