Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok szedett közületek...

Lányok szedett közületek valaki PANANGIN tablettát? Mennyit szedtetek belőle?

Figyelt kérdés
Én a szívritmuszavaromra kaptam, de semmit nem használ! :S Napi 3x2szemet Szerintetek emnelhetek az adagon napi 3x3 tablettára? A tájékoztató írja, hogy lehet emelni.
2010. júl. 29. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az orvostól kérj másik gyógyszert. A Panangin eléggé gyöngye szer.
2010. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az elöttem szólónak,nagyon gyenge hatású gyógyszer.Kérj esetleg másik hatékonyabb szabályozót a dokitól mintsem emeld magadtól az adagját.

Én vetélés gyanús voltam 12 hetes terhesen,a kórházban ezt kaptam a görcsökre,de ahogy a hazamentem,a terhesgondozóban felvilágosítottak,hogy semmit nem ér,és írtak fel mást.


31 hetes km.

2010. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos nem ad semmit, mert 16hetes korom óta nyitva van a külső méhszáj, és azt mondta, hogy ezek a szívritmus szabályzók értágítóak mind, így elvetélhetek, beindulhat a szülés. :( Azt mondta ő nem vállalja érte a felelősséget ha vmi baj történik. Ezért kell ezt szednem. Most 19+3hetes vagyok
2010. júl. 29. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehát neked akkor nem csak a szíveddel van gond,hanem a méhszájaddal is.

A méhszáj nyílásra mit mondd a doki?Mert nagyon korai,hogy nyíljon...CG mennyi?2000?2111?

Nem mondta a doki,hogy esetleg összevarrnak?

Még nagyon kicsi ez a terhesség és ahogy nő a magzat úgy fogja lefelé nyomni a méhszájat.Még csak 19 hetes vagy,és a magzat 28 héttől életképes úgy rendesen tehát neked még ki kell húznod legalább 2,5 hónapig...


31 hetes km.

2010. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Most néztem a kiskönyvemet, az orvos 3100-at írt be. :S Nem tudom ez mi, de gondolom 3cm-re van nyitva nem? Szigorúan feküdnöm kell, nem csinálhatok semmit. Én is elkondolkodtam azon, hogy ált. a kismamákat össze szokták varrni, de ez nem is beszélt róla. Megvizsgált, mondta, hogy pihenjek amennyit csak tudok, és ne eröltessem meg magam. Mást nem mondott. sztk-s doki egyébként, kb 2percet van bent egy kismama a vizsgálattal együtt. :S Hála a jó égnek a görcseim megszüntek. A második gyerekemmel is már 20hetesen nyitott volt a méhszáj, a 41.hétre született.
2010. júl. 29. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az érték tökéletes,nem is vagy nyitva!Vagyis nem annyira,hogy ebből baj lenne.Ráadásul nem első baba,szóval ne aggódj.Nyugi én is sztk-s dokihoz járok,én meg vagyok vele elégedve.Én is nyílok,már az indított szülésen is gondolkodtak(az okosok)Remélem nem lesz rá szükség és kihúzom a terminusig szept.25-ig.Nekem negyedik baba szóval én is természetesnek veszem,hogy valamennyire nyílik a méhszáj és rövidül a méhnyak.

Próbálj meg akkor a Panangin mellé szedni más magnéziumot,mondjuk magnesii citrici vagy magne b6.


31 hetes km.

2010. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a választ! :) Kicsit megnyugodtam akkor, bár azért a szigorú pihit betartom, mert táppénzre is vett. :) A Béres MagneB6-os szedem, napi egy szemet. Minden jót kívánok nektek, már nincs sok vissza neked! :) Addig is boldog babavárást! :))
2010. júl. 29. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Édes vagy köszönöm! :))

Neked meg kitartást és úgyszintén boldog babavárást.Pihenj sokat!

31 hetes km.

2010. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!