Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik clostyt szedtetek!...

Akik clostyt szedtetek! Sikerult valakinek ugy teherbe esni hogy csak fél tablettát szedett 5napon keresztul? Mert én ugy tudom egészet kellene, de nekem csak napi felet írtak fel.

Figyelt kérdés
koszi a hozzászolásokat!
2010. máj. 15. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
hátmindenkinek annyit írnak felamennyire szükságe van!örülj neki akkor valószinűleg nincs annyira nagy gond mint ha egy egészet kéne be venned!bár nekem akkor sem sikerült!:-/ (4.éve) neked azért drukkolok!
2010. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
A Closti szedésére is több fajta protokoll létezik, nyilván meg van az oka, hogy csak fél szemet írt a doki. Nem veszélytelen "csodaszer", ha túl stimulálnak akkor komoly galibát tud okozni. Erre fele több doki is úgy szedeti, hogy csak minden második hónapban, nem egy olyat ismerek aki a szedés nélküli "üres" hónapban esett teherbe
2010. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha mész majd ultrahangra kiderül, hogy érett-e tőle petesejt és mennyi. Én 1 db-ot szedtem, szintén 5 napig. A 3. hónapban 2 is érett, pedig néhányan azt mondták,hogy az 1 az semmit sem ér.
2010. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!