Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki abban a...

Volt már valaki abban a helyzetben, hogy terhes volt csak éppen a terhességi teszt nem mutatta ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Április 11-én kimaradt a vérzésem. Eléggé szabálytalan a ciklusom így nem tudtam kiszámolni az esedékes menstruációm pontos idejét. Aktus után 21 nappal majd 29 nappal csináltam terhességi tesztet mind a kettő negatív. Akkor hihetek az eredménynek?

Később kaptam időpontot a nőgyógyászatra.

Válaszokat előre is köszönöm :)



2020. máj. 11. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán,de előfordul terhes teszt nem mutatja ki,és baba van mégis. sok negativ teszt halvány csik után,terhesség.
2020. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De itt nincs halvány második csík csak erős egy csík.
2020. máj. 11. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Voltam így, de egy hónap után már pozitívat mutatott.

Az történt, hogy egy reggel begörcsölt az alhasam éles fájdalommal jobb oldalt, régebben funkcionális ciszta csinált ilyet, azt hittem, az újult ki. Pár óra múlva vettem észre barna foltot a fehérneműmön. Ezután 2 napig rázott a hideg. Arra gondoltam, hogy terhes vagyok valószínűleg. De 2 nap után megjött a menzeszem. Szokatlanul sokáig tartott, erősebb volt a szokottnál és az átlagos 6-7 nap helyett 9 napig véreztem. Ekkor már aggódtam, arra gondoltam, hogy lehet, hogy méhen kívüli. Emiatt rögtön a menzesz vége után teszteltem és azt mutatta, hogy nem vagyok terhes. Egy hét múlva megkérdezte egy idős nő ismerősöm, hogy terhes vagyok-e, mert az arcom olyan szép sima lett, mint a terheseknek. Mondtam, hogy nem vagyok az. De a következő menzeszem már nem jött meg. Amikor aktuális lett volna, elkezdett nagyon erős vizes folyásom lenni. Ez is furcsa volt. Emiatt csináltam tesztet, ami már mutatta a terhességet. Azóta 6 éves a kislányom.:)

2020. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso honapban nekem nem mutatta ki a teszt es volt is gyenge verzesem, a kovetkezoben igen, az orvos mondta hogy mar elozo honapban megvolt a baba amikor negativ volt a teszt es verezgettem is.
2020. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!