Terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

Március 14. volt utoljára vérzésem. Úgy számoltam, hogy 35 napos a ciklusom. A ciklus 29. napján együtt voltam a párommal megszakítással (és mielőtt bárki is mondaná tudom az nem védekezés, de a fogamzásgátló az előző kapcsolatomban csak 10 kg-ot rakott rám). Tehát a ciklusom szerint április 18-án meg kellett volna jönnie, de semmi. Az aktustól számolva 12 napra, első vizelettel csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. Tüneteim viszont vannak. Émelygés, mell fájdalom a derekam görcsöl hüvelyfolyás.

Miért mutatott negatív eredményt a teszt. Valami tanácsra lenne szükségem.

Május 4-én van időpontom a nőgyógyászatra.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. ápr. 27. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszer voltatok csak együtt?

Lehet, hogy terhes vagy, de lehet, hogy nem. Csinálj még egy tesztet, mi sajnos nem látunk beléd.

2020. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azon a napon 2-szer.

Tudom de mivel virus helyzet van, és falun lakom rendeltetnem kellett és sajnos ilyenkor a szállítási idő is tolódik.

2020. ápr. 27. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ugye tudod,hogy a fogamzásgátlón és a megszakítason kívül van más megoldás is? Egyébként ezt innen senki sem fogja megmondani, de valószínűleg a tüneteket csak bemagyarázod. Mindkét terhességemnél jóval a pozitív teszt után jelentkeztek ilyen tünetek.
2020. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, óvszer stb. De pl az óvszerrel allergiás vagyok mivel többségében síkosítóval vannak bevonva.

Igazad lehet, hogy bemagyarázom.

2020. ápr. 27. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első tünet általában az elmaradt mensi az émelygés és hasonlók a 6. Hét környékén jelentkeznek szóval kétlem hogy te már amiatt émelyegnél de egyébként korán csináltál tesztet
2020. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nemcsak óvszer van meg fog gátló. A "stb" még nagyon sok más védekezést tartalmaz :) csak akkor van gyerek, ha az illető nem tesz érte eleget. Na mindegy nem is ez a kérdés.

Nem hinném, hogy terhes vagy.

2020. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tagadom, hogy hibáztam, és oda kellett volna figyelnem, de nem hiszem hogy nincs olyan ember, aki nem járt még így vagy nem követett el hibát.

Azért tettem fel a kérdést mivel még nem jártam így hátha valaki egy picit megtud nyugtatni, természetesen azt is megértem hogy 100%-osan csak az orvos tud erre megfelelő választ adni. De míg nem jutok el hozzá addig egy kis nyugtatásra vágytam. De igen inkább kioktatni tudjuk az embert minthogy megnyugtatjuk ugye kedves utolsó válaszoló, de köszönöm a válaszokat tényleg mindenkinek. :)

2020. ápr. 27. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha terheesség miatt is van korai volt a teszt az aktus után 14 nappal szoktak csinálni de még akkor sem mutatja mindegyik teszt
2020. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Május 4.én voltál nőgyógyásznál. Nem mondott semmit?
2020. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!