Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen ment kismama...

Ki hány hetesen ment kismama fotózásra és honnan vett alkalmi ruhát? Elég drágák az alkalmi ruhák azzal később mit keztetetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel fotózkodtunk otthon, családi környezeteben, minden hónapban csináltunk képeket, a legtöbbet a 30-35.hét között. Inkább ezt választottuk. A drága báli rongyokban pózolás nem az én világom. Éppen készült a házunk, így a képekhez kellemes emlékek is csatolódnak, van olyan is, hogy nagy pocakkal ajtót festek, padlózok :D

De hogy a kérdésedre is érdemben válaszoljak: egy ismerősöm a 28-30. hét táján ment kismama fotózásra. Kölcsönözte a báli ruhát, majd visszavitte.

2020. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hol kölcsönözte?
2020. máj. 13. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a barátnőm lánya fotózott, hobbifotós. Felvettem egy csipkés kismamafelsőmet (amit amúgy is csak alkalmakra vettem fel) egy fekete szoknyával. Smink,haj házilag. Szuper fotók lettek. A közeli parkba mentünk. 34 hetes voltam akkor. Profi fotósra nem vágytam, ezt is ő ajánlotta fel,vagyis kért meg,hogy fotózhasson.
2020. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy hely ahonnan lehet bérelni, onnan béreltünk volna, végül egy facebook versenyükön nyertem ruhát. En 25 hetesen voltam, de nálunk több pocaklakó volt, így akkor is már nagy terhes hasam volt.
2020. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
Ha jól emlekszem, a 24. - 27. hetig erdemes menni. Akkor már szemrevaló a poci, de még nem akkora teher, könnyen mozogsz. A ruhákat a fotós hozta, előtte elküldte a felhozatalt, miből lehet választani.
2020. máj. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!