Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lehetek terhes?

Lassan két hete késik, mostanában pontos szokott lenni, sőt, nagyon pontos. Múlt héten csináltam 2 tesztet a hét különböző napjain, de mindkettő negatív lett.Igazából eddig nem éreztem semmit, de tegnap este iszonyú hányinger gyötört, és ma is, most is, csak nem annyira erős, de szédülök meg érzékeny vagyok a jó illatokra is. 

Ma elkezdett görcsölgetni a hasam, mintha meg akarna jönni,  de valahogy mégsem úgy, ahogy szokott, meg lent is olyan "más" érzésem van, fáradékony vagyok, meg olyan aluszékony, puffadok is stb. Nálam mellfeszülés nincs, akkor viszont mindig van mielőtt megjön.Nem vagyok az a szédelgős típus, sem hányingeres.A héten még csinálok újabb 2 tesztet, igazából nagyon szeretném ezt a babát, és nagyon örülnék neki, de nem annyira vagyok biztos a dolgokban. 

Ha héten nem jön meg és a tesztek negatívak akkor irány a doki, attól is tartok, nehogy valami más miatt ne jöjjön meg.Várom a kedves anyukák és kismamák válaszát!:)26/N



2020. máj. 11. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1, Én már annyira vágytam babára, hogy simán minden lehetséges tünetet beképzeltem magamnak

2, Amikor kb 4 hetesen egy kétesélyes tesztről kikértem a gyógyszertáros véleményét, közölte, hogy ez tuti negatív.

Szóval próbálj többféle tesztet, pl Clearblue Digi, reggeli pisiből.

Túlzásba vinni nyilván nem szabad a tesztelést sem.

Lehet más is a háttérben, de akár baba is, csak nem jó tesztet próbáltál, vagy kicsit később fogant, és azért nem látszik.

2020. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, annyira nem vagyunk ráállva erre a témára görcsösen egyáltalán, csak ha kiderülne, örülnék neki:)

Szóval próbálok a realitás talaján maradni, de tény, hogy aggasztó, hogy ennyit késik.


ClearBlue-ra én is gondoltam már, remélem a héten kiderül, hogy mi a helyzet velem

2020. máj. 11. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek akár lehetnek terhes tünetek, de lehet az időjárás és a front miatt is...leszámítva persze a mensi kimaradását. De tulajdonképpen leírtad,hogy a héten csinálsz még 2 tesztet...így igazából nem értem a kérdés lényegét.
2020. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A "több szem többet lát" alapon.


Kinek milyen tapasztalata volt eddig e-téren vagy másnak is volt ilyen, de végül megjött, vagy végül kiderült, hogy várandós

2020. máj. 11. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem átlag 30 napos ciklusnál már 2 hete késett amikor végre pozitív lett a teszt. Ultrahangon kiderült, hogy méret alapján a 27-28. nap körül volt peteérésem és abból sikerült a baba 🙂


Hány naposak a ciklusaid? Tudod hogy kb mikor lehetett peteérésed? Vagy akár az is segíthet ha a "gyanús" együttléttől számolsz 14 napot, és akkor tesztelsz.

2020. máj. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha őszinte leszek, akkor nálam tuti nem terhesség áll fenn :/ Nálunk már egy hónapja volt, az az aktus, amiből lehetett volna.. és azért azt már kimutatná a teszt. Remélem nincs semmi probléma nálam, de ezekszerint el kell mennem orvoshoz ha ezen a héten tényleg nem jön meg :(

Ma reggel megcsináltam az egyik tesztet, ébredés után, és az is negatív.

Ciklusaim 27-28 naposak, mostanában nagyon pontos volt, bár tény, hogy egy ideje stresszesebb időket élek át, remélem akkor "csak" ennyi állhat a háttérben..bár a többi dolgot, amiket tünetként írtam nem tudom hova tenni, de ezek akkor nem terhesség miatt vannak

Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!