Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normálisnak számit?

Ez normálisnak számit?

Figyelt kérdés
4 hét és 5 napis terhes lehetek kb, 2 db tesztem is pozitív lett, de orvos aztm9ndta , hogy bőven elég ha jövő héten megyek hozzá, sőt még lehet az is korai. A kérdésem az lenne, hogy kicsit aggódok, ugyanis semmi hányingerem , szédulésem nincsen. Állandóan fázok, és folyton csak aludnék. Ennyi az össz tünetem, ja meg a mellbimbóm nagyon érzékeny. Nállatok mikor jött a hányinger? Nem azért mert annyira várom, csak félek hogy nincsen rendbe velem valami.
2020. máj. 14. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért az írásomba, figyelmetlenül gépeltem
2020. máj. 14. 18:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy éreztem magam. Nálam is volt hidegrázás. A hányinger nekem 14.héten kezdődött. Addig csak olyan érzésem volt sokszor, mint akit nyakon öntenek egy vödör forró vízzel és szédültem. A fáradtság nálam is elég gyakori volt. Mivel az eleje óta táppénzen vagyok volt időm délutánonként pihenni.

Én hat hetesen voltam először orvosnál. Utána nyolc hetesen hívtak vissza a szívhang miatt.

Az nem baj, ha nincsenek tipikus terhességi tüneteid. Boldog babavárást. 😊😊😊

2020. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen vannak tünetek terhesség alatt, de az is lehet, hogy a 6.-7.héttől kezdődnek. Semmi baj.
2020. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legelején nincs semmi. Nekem a 6. héten lett enyhe hányinger, a 8. héttől hánytam, egészen szülésig, úgyhogy valószínűleg nagyon érzékeny vagyok a hcg-re.
2020. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle hányinger nem volt, de nekem szinte semmi tünetem nem volt tényleg és most sincs, mégis minden rendben. 19hkm
2020. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nálam se volt még hányinger. A mellem nagyon érzékeny volt, nem tudtam oldalt fekve se aludni, ezen kívül mást nem igazán éreztem. Orvos nálam 5. héten még nem sokat látott, csak petezsákot, és szikhólyagot.
2020. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!