Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen érdemes Lidlbe...

Terhesen érdemes Lidlbe dolgozni vagy más boltba , most derűlt ki hogy babát várok, a lényeg rakosgatni majdnem egész nap, veszélyes lehet a babára nézve?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen normalis valaszt adjatok, ha pedig nem, kérlek ne írj, ne offolj

2020. máj. 15. 10:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
szerintem ez terhesség kategória
2020. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Ilyenkor miért nem lehet orvoshoz menni?!

Komolyan...

Ha én, mint gyermektelen, 26 éves nő aszondom neked, hogy “persze, 8 hónaposan is menj nyugodtan kondiba is akár, de 200 kiló alá ne menj!”, akkor elmész...? :D

2020. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Orvosnak mi koze a munkavállaláshoz , miert mennék orvoshoz ha dolgozni akarok? Attol pénzem lesz ha dokihoz megyek?

Vagy hogy érted ezt?

2020. máj. 15. 11:08
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehezebbet (kb. olyan 5-10 kiló, de hát ez egyéni) nem szabad emelni, ha eddig nem emeltél. Ha eddig is emeltél, mert hasonló munkában dolgoztál vagy kisgyereked van, akkor kevésbé gáz, kivéve, ha veszélyeztetett vagy (de ezt csak utólag fogod megtudni, ha nem mész dokihoz). Pakolós munkáknál át is szokták szervezni a terheseket más feladatokra, de ha most jelentkeznél, akkor nem valószínű, hogy terhesen felvesznek.
2020. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Értem, még nem látszik rajtam, dokihoz csak jövõhétre kaptam idõpontot.

Szerintem nagyobb hassal se lenne gond emelgetni mert sokat edzettem es alapbol spkrtosabb alkat vagyok, pesze azt mar nem tudom ha megengednének-e hogy ha már latszik a hasam hogy eggyaltalan emeljek..?


Akkor azt nem engednének meg ugye?

Nekem nem lenne gond mert kellene a munka..

2020. máj. 15. 11:23
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyreszt részmunkaidõben is dolgozhatnék ott, pl.4-6 órát siman kibirnék ugy gondolom.
2020. máj. 15. 11:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
De miért pont lild? Ott szinte biztos, hogy emelni, húzni tolni vonni kell még békán raklapokat is. Nem biztos, hogy jó ötlet. Inkább ruha bolt esetleg??
2020. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
értem, ugy erzem igazatok van.
2020. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És mennyire nehéz tolni, megerõltetõ?
2020. máj. 15. 12:15
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát én még életemben nem láttam pocakos kismamát raklapot huzogatni. Értem én, hogy a kényszer nagy úr, de azért nem ennyire...
2020. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!