Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy egyetem nélkül érdemes e belekezdeni egy érettségivel a 'NAV'-ba?

Figyelt kérdés
Szép estét mindenkinek! Mostanság egyre jobban érdekel a pénzügyi munka, és gondoltam rá hogy bele kellene vágni. Jelenleg 17/f vagyok. Nemsoká vizsgázok szakmaiból, de gondoltam rá hogy amíg dolgozok addig estin megcsinálhatom az érettségit, utána pedig mennék a NAV-hoz. Tudom, ide írom a kérdést, akkor már rosszul kezdek. Úgy hogy feljebb is akarok úgymond menni, közelebb a vezetőséghez hogy úgymond. Este van, remélem azért nagyjából érthető voltam. Köszönöm hogy elolvastad!

2020. máj. 5. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyetemre kéne menni.
2020. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
A nav állami hely, én néznek egy bértáblat a helyedben (nekem fogalmam sincs hol található ez, de ha ilyenre vetenednek nekem ez lenne az első)
2020. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Tuti egyetemi végzettség kell, a másik hogy kihalásos alapon működik. Baromi nehéz oda bekerülni, sokszor a bentlévők nyomják be a családtagjaikat, közeli ismerősöket. Azt viszont tudnod kell, hogy egy navosnak nem lehet másik bevételi forrása, nem vállalhat se kisegítő se, se alkalmi, se másodmunkát, nem lehet egyéni vállalkozása sem.
2020. máj. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel ne nagyon számolj, mert a navnal 2 éve letszamstop van. És érettségivel oda se vennének fel normális poziba.
2020. máj. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Csak rokoni alapon lehet bekerülni,felejtsd el
2020. máj. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm! :D
2020. máj. 5. 08:35
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
A NAV-nál nem közalkalmazotti bértábla van, mint az önkormányzatoknál.
2020. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
a NAV-nak saját bértáblája van, saját életpályamodellel 50%-100% -al jobb a fizetés poziciótól függően egy átlagos önkormányzati/közalkalmazotti munkához képest.
2020. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
1 hete láttam a hirdetésüket szakképzett takarítót kerestek, hajrá sok sikert kedves kérdező!
2020. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Egy esélyed van ha valami navos lányának kezdesz el udvarolni akkor bekerülhetsz a nemesi nav családba
2020. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!