Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is a 6. Hétben és a 12....

Mást is a 6. Hétben és a 12. Hétben vizsgálnak meg?

Figyelt kérdés

Ma voltam a dokinál 15 mm de még nem volt szívhang illetve a kép sem volt tiszta, mivel nem mondták, hogy teli hólyag kell... illetve a 3 óra várakozásba voltam pisilni...

Mást nem hívnak vissza a szívverést megnézni? 6 hét múlva kell mennem ultrahangra meg vérvételre.

Nálatok ez hogy néz ki?

Debrecenbe a Kenzéybe tartozom



#terhesség #Hatodik hét
2020. máj. 15. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk is így van. De magánrendelésre el lehet menni ugyanúgy. Én a helyedben elmennék kb 1 hét múlva. Boldog Babavárást kívánok:-)
2020. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl hamar mentél. Én pont ezért fogok 7.-8. héten menni. Szintén Debrecen Kenézy. Magánba elmehetsz attól még.
2020. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
En voltam a 6., 8., 11., 13. heten, utana 4 hetente. Most tartok a 31.ben. nekem orvos igy mondta. Legkozelebb 33.ban megyek, utana valoszinuleg 36., 37., 38., 39.
2020. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem lenne korona mizéria, visszahívott volna két hét múlvára.
2020. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neki van magán rendelése is... akkor elmegyek magánba hozzá... mondjuk a mai Kenézy után amilyen "népcsoport" volt és en voltam az egyetlen hófehérke nem tudom, én nem éreztem jól magam ott... pláne, ha szülés előtt ia ilyen zene meg visongás lenne.... hanyadik hétig tudok magán dokihoz menni kerülni a korházat?
2020. máj. 15. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Bármeddig, hercegnő.
2020. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeged: 6+2 naposan voltam terhesség megállapítason majd a húsvét miatt 10-12 nap után rendelt vissza, akkor 7+5nek mérte és újabb 2 hét után kontroll...aztán már csak a 12 hetes uh következett múlt héten majd 2 hét múlva megyek az első terhesgondozásra. Szóval a 12 hetes uh-t beleszámítva 4x voltam orvosnál Sztk rendelésen.
2020. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én végig csak magánba járok, van elég rossz tapasztalatom sztk-s, ingyenes kezelésekkel, várandóság alatt nem fogok kockáztatni. Ha jó helyre jársz magán rendelésre, ott fontos leszel a dokiknak, és nem váratnak 6 hetet, mikor a szívhangot sem hallotta a doki a vizsgálaton. Persze pénzbe kerül, de megéri. Korán mentél amúgy az első vizsgálatra, ezért szokás megvárni a kb 8 hetet. 8, 10, 12(genetikai), 14 hetesen voltam eddig, a következő 18 hetesen lesz, és 19 hetesen a 2. genetikai.
2020. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!