Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha utrogestant használok, és...

Ha utrogestant használok, és délelőtt vizsgálnak, akkor is betegyem a reggelit, vagy zavaró lesz?

Figyelt kérdés
Két hete kezdtem barnázásra, 3×2-t írt fel az orvos. Hétfőn délelőtt megyek (a 8 hetes) uhra, és nem tudom hogy addigra kiürül e a reggeli, mert órákig szokott belőlem szivárogni. Vagy ez nem érdekes? Igaz ha kihagyom egyből barnázok, sőt kicsit vérzek :( Persze a baba a legfontosabb, de azt se akarom hogy zavaró legyen, akkor inkább beteszem utána, végülis amikor nem kell korán kelnem, akkor is jócskán délelőtt szoktam. (Tudom pontosabban kellene, de így is használ)
2019. dec. 14. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem én Uh után tettem be még a kórházban. Ha beteszed előtte, akkor se lesz zavaró, de emlékeztesd a dokit h Utrogestant alkalmazol
2019. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bennem legalább egy napig pangott (anatómia+száraz is lettem tőle), szóval hiába hagytam ki a reggelit, a dokinak törölni kellett, hogy lásson is valamit.

A reggeli biztos nem fog kiürülni addig, de max. töröl egyet a doki. Csak tényleg emlékeztessen az utróra, nehogy fertőzésnek nézze :D

2019. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!