Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sote 1. -be kell visszamennem...

Sote 1. -be kell visszamennem mivel terhes vagyok. Mire számítsak? Hogy vizsgálnak meg?

Figyelt kérdés

Sote 1. Tehát a nogyaszaton azt mondtak ha pozitiv a tesztem akkor kézzel fognak belémtúrni.Ezt semmiképp nem akarom!Nem hogy ultrahangoznának hanem kézzel nekem esnek mintegy nem is tudom mi!

Az meg a másik hogy nem akarok emiatt elvetélni!

Nem fogom megengedni hogy kézzel vizsgáljanak!Csak ultrahangot akarok de tudtommal náluk az 2-3hét előjegyzéssel megy...

Holnap kéne bemennem mit csináljak?

Helyileg vidéki vagyok.

Ha a vidéki dokimhoz megyek ő először uhzni fog normális módon..

De az meg csak jövőjéten esedékes.

Szóval arra vagyok kiváncsi aki pozi teszttel elment ide azzal mit csináltak?


2018. márc. 15. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember! mi van? naponta milliószám születnek gyerekek - előtte boldogan növekedtek anyjukban - gondolod, hogy az orvosok kiturkálják őket?
2018. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Koraterhesen lehet az ultrahang is hüvelyi. Nekem is az volt. Meg is vizsgáltak. Semmi bajunk nem lett.
2018. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi ia a baj a kezzel.vizsgalassal? Koraterhesen segitek az uh is huvelyi. Csak segitek. Nyugodtan rurkaljon benned..... Rakszuresre se mesz nehogy turkaljon?
2018. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Jobb ha tudod hogy az ultrahang amire vársz az is hüvelyi lesz. És ha ennyitől el lehetne vetélni egy egészséges terhességet akkor alig születnének gyerekek. Akkor meg ha nem engeded meg hogy "belédtúrjanak" felesleges is fárasztanod magad az utazgatással.
2018. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy újat mondok, de a terhes nők 99,9%-àt megvizsgàljàk kézzel. A terhesség alatt akàr többször is.
2018. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nemcsak a sok vizsgálat. De szülni hogyan fogsz ilyen hozzáállással? Mert szüléskor aztán túrnak rendesen.
2018. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jessszus...te elolvastad amit kiírtál? Nem szállodába vagy hivatalos csak szólok. A gyermeked élete a -tét. Ha ennyi eszed van akkor egyszer se menj el vizsgálatra!!!
2018. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!