Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hétbe vagyok és most kezdett...

26hétbe vagyok és most kezdett el vizesedni a lábam két hete, ez normális? Amikor tudom pócolom .

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 20:38
 1/6 juditzita ***** válasza:

Nyugi, természetes.

Pihenj, amennyit tudsz, és pócold fel a lábad. nem lesz semmi baj. :)

Könnű szülést kívánok :)

2008. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt normális ha a vizelet és a vérnyomás rendben van. Az enyémek is vizesedtek már a 25 héttől, és a végére rettenetesen vizesek voltak és nagyon nagyon fájtak is.

Pihenj sokat, ne hordj szoros zoknit, meg szoros harisnyát se , mert attól mégjobban pang a keringés a lábaidban. kerüld a nagyon sós, fűszeres ételeket, mert folyadékvisszatartást okoznak. Sétálj naponta legalább fél órát a szabad levegőn, szép kényelmesen, és kényelmes cipőben.

Ha ülőmunkát végzel az se sokat segít, mert a hosszas ülés tovább rombolja a helyzetet, akkor óránként állj fel, mozgasd-tornáztasd, nyújtóztasd ki a lábaidat.

A vizeletedet rendszeresen nézesd hogy ne legyen benne fehérje, és a vérnyomásodat is ellenőriztesd, mert a magas vérnyomás, fehérjevizelés, ödémás lábak-kezek-arc az bizony toxémia.


Boldog babavárást!

2008. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 39 hetes vagyok,nem vizesedek,mert gyógyteát ajánlotta a nőgyógyász s azt iszom hetente 1-2x napi 1 litert.
2008. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadónak:

Milyen teát ajánlottak Neked?

2008. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásszal beszéld meg,mit ajánl,s hogy ihatod e.Nehogy hülyeséget mondjak.Nem reklámozhatjuk a terméket,egyébként aloe alapanyagú,nekem nőgyógy állította össze a vitaminokat is.
2008. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ,de eddig mikor vizsgáltak kéthetente minden okés volt!Vizelet,vérnyomás,babaszívhang:)

A gyógytea jó lehet ,majd kérdezem a dokim :)

Minden jót Nektek is!!

2008. nov. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!