Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vacsizhatok, hogy ne...

Mit vacsizhatok, hogy ne hízzam túl sokat, és jól is lakjam? 5 hetes vagyok, és folyton éhes. Ugye nem csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 héten keresztül volt az, hogy állandóan éhes voltam. bármit ettem, fél-egy óra múlva már éhen haltam. ez a túlzott éhség el fog múlni, nyugi :)
2008. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok: terhesség alatt ne gondolj a fogyókúrára, az alakod elvesztésére, hiszen a pocakod növekedésével amúgy is változni fog! Én mindig azt az elvet vallottam, terhesség alatt edd meg, ami jól esik, amit megkívánsz (a józan ész határain belül!)


Egyénfüggő, hogy ez meddig tart.

Nálam az első terhességnél az elején minden kijött belőlem, aztán alig ettem, majd az utolsó 2 hónapban 2-300 kg narancsot tüntettem el. :)

2008. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 5x eszem elosztva,mindent ami jólesik.Ne diétázz mert nem fog fejlődni a gyerek,s nem lesz tejed.Én 39 hetes vagyok,igaz első 4 hónapot végig hánytam reggel.De a napi 5x étkezéssel összesen 10kg-t híztam,ami le is megy szülés után majdnem mind.Ja,ásványvizet iszom,menteset,nem a cukros lötyiket,figyelj oda hogy ne vidd túlzásba a cukor bevitelt,árt a babának.Szénsavas ital meg gyomorégést okoz.Sok gyümölcs,s a terhesség utolsó hónapjában kerüld a puffasztó ételeket mert hasfájós lesz a kicsi.
2008. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!