Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesseg alatti 160gr-os...

A terhesseg alatti 160gr-os ch dietahoz mintaetrendet hol tudok szerezni? Ti mely weboldalt/konyvet/segedanyagot hasznaltatok?

Figyelt kérdés

#160gr ch dieta
2020. máj. 19. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A védőnő és a háziorvos adott mintaétrendet.
2020. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Facebookon van egy Terhességi cukorbetegség csoport, nekem ott nagyon sokat segítettek. Ha ők nem lettek volna, nem is tudtam volna helyesen betartani az étrendet, mert amit a diabetologián adtak étrendet, semmit sem ért.

2020. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem követtem mintaétrendet. Elosztottam a 160g-ot 5 részre, már nem emlékszem pontosan, de talán 30-20-50-20-40 arányban, és nekiálltam mindent lemérni. Ajánlom amúgy a netes kalkulátorokat, pl kalóriabázis. És hamar belejön az ember, tudni fogod, hány szem kekszet ehetsz meg a szokásos fajtából uzsonnára, és mekkora egy adag rizs ebédre, és onnantól már sokkal könnyebb.

A mintaétrenddel az a bajom, hogy hiába ajánl mondjuk 140g céklás kölest narancsos mázban sült csirkecombbal, ha én ezt akkor sem enném meg, ha nem kapnék helyette mást...

2020. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Guglin kerestem egy párat, összehasonlítgattam őket, és a közös pontokat megjegyeztem, azokhoz tartom magam. Illetve, ami nekem sokat segített, az ennek a cikknek az alján a kis táblázat-szerűség, hogy melyik étkezésre pontosan hány (és milyen típusú) szénhidrát ajánlott:

[link]


Azt, hogy mi gyorsan és mi lassan felszívódó szénhidrát, szintén gugliból kerestem ki. Millió találat van ezekre a keresőszavakra, szóval bőven lehet válogatni.

2020. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2020. máj. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!