Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mettől messig volt rosszul...

Ki mettől messig volt rosszul a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az émelygésre éa a hányásra?

2020. máj. 21. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem 6.hettol kezdodott es kb. 1 hete kezdtem javulni(koppkopp). 14 hetes vagyok jelenleg,s vegre meg birom enni a hust is :)
2020. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kb 16. héttől kezdett javulni
2020. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia nekem az 5 héttől a 16.hetig tartott, de 0-24 ben képes voltam mindent kihányni. 21hetes vagyok most és néha most is forog a gyomrom de jó mar💓💓😊
2020. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nekem 5 hetesen kezdődött három hete tart... van amikor egész nap haldoklom szinte mert olyankor mindentől rosszul vagyok. A kommenteket olvasva remélem pikkpakk javulni fogok, mert így dolgozni is szenvedés
2020. máj. 26. 05:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Kitartás kérdező, tudom milyen vacak ez, bár nekem első perctől nem szabad dolgoznom, így tudtam itthon pihenni. Akkoriban mondtam a férjemnek, hogy ha olyan munkám lenne nem tudom hogy tudnám túlélni..
2020. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!