Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1o hetes babás vagyok! Nekem...

1o hetes babás vagyok! Nekem menzesz elött sosem voltak erös görcseim, szinte semmi. Lehetséges, hogy könnyebb lessz a szülés, vagy nem lessz olyan fájdalmas? Vagy mitöl függ?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok válaszolni a kérdésedre, de én is 10 hetes babás vagyok, és sosem volt mensikor görcsöm, soha egy pillanatra sem szedtem akkor fájdalomcsillapítót.

Remélem valaki tud válaszolni, mert erre a kérdésre én is kíváncsi lennék. Vagy lehet, hogy majd az ellenkezője lesz, hogy sokkal fájdalmasabb lesz, hisz nekünk a legkisebb fájdalom sem mutatkozott még eddig.


Boldog babavárást!!

2008. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem valószínű, hogy könnyebb lesz. Nincs összefüggés.

Egyébként én sem voltam egy görcsölős típus, azt sem tudom, hogy milyen egy erősebb mensi görcs. Szülés előtt vagyok pár nappal, tehát személyes tapasztalatom még nincs. Nekem többen azt mondták, hogy annyi a különbség köztem és egy olyan nő között, akinek korábban igen erős menstruációs fájdalmai voltak, hogy az a másik nő legalább el tudja képzelni, hogy milyen lesz a vajúdásos fájdalom, én viszont elég erősen meg fogok lepődni tapasztalat hiányában. De a lényegen nem változtat: egyikünknek sem lesz kellemes.

2008. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem attól,hogy mensi előtt milyen görcseid voltak,vagy nem voltak.A szülés nem megy mindenkinek könnyen,sőt néha meg kell szenvedni a gyerekünkért,de egy biztos,életed legcsodásabb élménye lesz amikor először láthatod a gyerekedet.És ez a lényeg,meg,hogy egészségesek legyetek mindketten.

Egyébként még 2 szülés sem biztos,hogy egyforma.Előre lehetetlen megmondani milyen lesz.

Én az első gyerekemet szültem meg a legkönnyebben,pedig általában az a legnehezebb.A másik kettő sajna császár lett.A legnehezebb és legfájdalmasabb szülésem a 3-ik volt,18 órát vajúdtam,és a végén mégis meg kellett császározni,mert elfordult a baba,és rosszul lett.

De ez már egyáltalán nem lényeges,csak az,hogy van 3 gyönyörű gyerekem


Boldog babavárást.

2008. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én is 10 hetes terhes vagyok,de már a második terhességem. nekem se szoktak görcseim lenni menseskor,de szülés a vajudás,szülés az tudott féjni. Sajnos nem ettől függ,hanem h a szervezeted mennyi oxitocint termel,és milyen gyorsan tágulsz.

2008. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!