Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nyom odalent a babám,...

Nagyon nyom odalent a babám, már befordult. Nagyon kellemetlen, és néha fájdalmas. Lehet ebből korai szülés?

Figyelt kérdés
32hetet töltötük,most voltam uh. a doki azt mondta jóvolna ha már igy is maradna.De én nem tudom hogy birom ki igy még 8 hétig,nagyon kellemetlen ez az érzés.Még járásközben is fájdalmas.
2008. nov. 30. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 32 hetes vagyok és nekem is befordult a babám! Sajnos nem túl kellemes érzés! Az egyik nap jobb, másik nehezebb! Ma például olyan vagyok mint egy pingvin, alig bírok menni, csak dülöngélek úgy fáj minden lépés.... De szerintem ez nem jelenti azt hogy korábban jön a baba! Ha zárt a méhszájad, akkor nincs semmi gond!

Kitartás! :)

2008. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen még zárt,de méhnyak meg van rövidülve 1cm -re.Nekedis kitartást,köszönöm a választ.
2008. nov. 30. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 26 hetesen fordult be, nagyon nyomott akárhogy feküdtem, ültem, vagy jártam. Kellemetlen érzés tudom, sokszor úgy éreztem mintha egy karó lenne a lábam között, de mostmár hála Istennek betöltöttük a 38. hetet is és várjuk, hogy világra jöjjünk. Azt tudom tanácsolni, hogy pihenj minél többet, lehetőleg feküdj, hogy ne ereszkedjen le a baba és ne nyíljon meg a méhszáj. Jó babavárást és türelmet.
2008. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem valószínű. Sajnos a 3. trimeszter már nem mindig kellemes, de megéri!:-)
2008. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!