Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti hogy álltok a...

Kismamák! Ti hogy álltok a szülés dologgal? Ti nem féltek? Mert én igen! 23 éves vagyok az első babánkat várjuk biztos csodálatos érzés de nagyon fájdalmas is lehet félek hogy nem birok magammal :-)

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem kertelek én is be vagyok tojva:D

Viszont,minden nappal ahogy közeledünk a szüléshez,alig várom,hogy megláthassam Abigélt,mert annyira kíváncsi vagyok,hogy fog kinézni,kire fog hasonlítani,csúnya lesz e vagy olyan szép mint az apja és én(ego a csúcson XD),meg úgy minden ami ő.Egyébként épp tegnap ismét vele álmodtam és végre megszültem(egyébként mióta ismerem a párom vagyis 15 éves koromtól,folyamatosan álmodom,hogy szülök,végre tegnap ki is bújt,nem halt meg,nem lett semmi,nem ébredtem fel),olyan mennyei érzés volt,hogy nagy löketet adott a maradék 8 héthez:)

Egyébként mindig őt olvasgatom,nagyon jót mulatok rajta,meg segít is,olyan jól leír midnent:)Elszáll a félelmem arra az 5 percre amíg átfutok rajta:)


[link]


Tényleg fájni fog,de ne így menj be,ahogy az a pasi írja,koncentrálj belülre minden fájásnál,vigyél zenét,kösd le magad,hogy ne a fájdalom legyen a kulcs,érted ugye?Mensikor is mindig eltereled a figyelmed,hogy tutire ne fájjon.

Am úgysme fog segíteni,de nekem van egy pont,ahol ha megnyomom nem fáj annyira,de olyan hülye helyen van,hogy a kórházban még azt hihetik én épp...szóval érted:D


Sok erőt ne aggódj:)))


Ada és Abigél:))

2009. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki fél a szüléstől az első babánál, de ha stresszeled magad ártasz vele a picinek. ne gondolj a szülésre, csak a pocaklakó korra, vagy a más megszületett picire ;) 23 éves, 16+2 hetes kismami első baba a pocakban
2009. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

én is 23 vagyok és 22 hetes és első baba szintén :-)

KÖSZI A VÁLASZOKAT NEM STRESSZELEK CSAK mégis érdekel !

2009. nov. 2. 18:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem és nem akarok hazudni nagyon fájt. A természetesség híve voltam és nem kértem különösebb fájdalomcsillapítást. Túl lehet élni,de nem igaz, hogy miután a kezedbe fogod a babád rögtön elfelejtesz mindent. Én most 2 hónap után kezdem feldolgozni az élményt.

De ha ez segít szeretnék még gyereket :)

2009. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor én megyek a leghamarabb a branchból,bár én vagyok a legfiatalabb is, a 21 évemmel:D


Első voltam;)

2009. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagyok, 20 napom van a szülésig, de eszméletlenül várom! Mint a kisgyerekek a karácsonyt. :) Annyira fejben dől el minden, hogy hihetetlen! Várom a fájásokat, a tudatot, hogy a kisfiam megszületéséért van minden szenvedés, és várom az éjszakázásokat is. Hiszen ez mind-mind a kisbabádhoz tartozik! És őérte semmi sem kár!(Nem vagyok mazochista :D ) Szóval én nem félek semmitől, bár ez lehet, hogy a fiús lelkivilágomból adódik. Csak keményen! Hadd legyen büszke rád a párod! Sok sikert!
2009. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne félj, mert minden fejben dől el!
2009. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én 37 évesen várom első gyermekünket és nem vagyok még hajlandó a szülésről beszélni, mert annyira tartok tőle. Én már nem csak a fájdalomtól félek, hanem a komplikációktól is. De majd csak túl esünk rajta valahogy. Egyenlőre Te se gondolj rá, nagyon sok idő van még hátra. Inkább élvezd a terhességet, a középső harmad a legszebb időszak. Nekem valóban az :-) (25 hetes mamika)
2009. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia! Teljesen normális, hogy most parázol, a 30. hétig én is be voltam sz@rva a szülés gondolatától is. :-) De most, hogy csak 24 napom van hátra, már nem félek, elmúlt. És neked is el fog múlni, mert már annyira kíváncsi leszel mindenre, hogy a félelmet is elfelejted.
2009. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amióta az szemet tudom félek a szüléstől.Már kislány koromban is úgy gondoltam ,hogy örökbe fogadok,de ahogy terhes lettem elmúlt.Tudom,hogy fájni fog de valahogy nem ez foglalkoztat.Azt mondom magamnak,hogy mindenki kibírta én sem fogok belehalni.Én inkább attól félek mi lesz utána?Amikor a kezembe adják a babámat,hogy mehetünk.Attól félek nem tudom majd mit kell csinálni,nem jól csinálom stb.
2009. nov. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!