Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem a szeretőmtől.....

Terhes lettem a szeretőmtől.. ti mit tennétek, megtartanátok?

Figyelt kérdés
Én szerelmes vagyok belé már az első perctől fogva, de tudom ő nem és neki csak a szex a fontos. Annyira szeretem h belementem ebbe a csak szex dologba.. igen tudom, hulye vagyok.. Terhes lettem és igazából nem szeretnék neki ezzel gondot okozni.. nem szeretnék terhet adni a nyakába.. én egyebekben sosem szerettem volna gyereket, de valamiért úgy érzem, hogy tőle kéne.. mert az övé is.. Szerintetek mondjam el neki? Félek hogy kiakad.. Vagy menjek el és az a legjobb ha elvetetem? Nem szeretnék a babának se rosszat hogy apa nélkül kelljen felnőnie.. és valószínűleg ez várna rá.. Ki oktatást nem szeretnék hallani h mennyire hülye vagyok.. igen tudom, tisztában vagyok vele h felnőttként lehetett volna több eszem is de már megtörtént.. köszönöm ha segitetek :)
2020. máj. 23. 23:47
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
91%

Én a helyedben nem tartanám meg. De tényleg.


Ha eddig nem szerettél volna, akkor felesleges egy szexkapcsplatból gyereket szülni. Ha szereted, akkor valószínű azért gondolod, hogy neked kéne a baba, hogy a srác is melletted marad. Ebből nem mindig a legvidámabb sztorik jönnek ki... és nem a legvidámabb gyermekkorok.

Ezt azért gondold át.

2020. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Tessék, tökéletes példája vagy annak, hogy miért éltem le 40 évet úgy, hogy sosem dugtam gumi nélkül!
2020. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképpen elmondanám neki, joga van tudni. A döntés pedig a tiéd, a te tested és életed fog ettől elsősorban gyökerestül megváltozni. Őszintén, nem tudok egyértelműen állást foglalni, mert csak te tudod a pontos körülményeket, de ami biztos, hogy elmondanám a gyerek apjának. Ha azon nem akadt ki, hogy nem védekezik... na de komolyan: legyél bátor! Sokkal jobb tiszta fejjel felnőtt módjára megbeszélni, mint ne adj isten egy későbbi vitában kicsúszott "amúgy terhes voltam a gyerekeddel" megjegyzés. Tényleg. Hajrá!
2020. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Biztos nem tartanám meg.
2020. máj. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt: mondd el neki! A te tested, a te döntésed, de ő is ott volt, mikor megtörtént a dolog, joga van tudni.


Másrészt, alapvetően én nem vagyok az ok nélküli abortusz pártján, de ha sosem akartál gyereket, és csak azért akarod, mert az övé is, akkor ez nagyon rossz döntésnek hangzik. Szerintem.

2020. máj. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%

Döntsd el te, hogy akarsz e gyereket vagy nem

Biztos nehéz lesz egyedül felnevelni de csak a bölcsödéig kell szenvedned utána jön az ovoda meg az iskola tehát lesz időd

Nem lehetetlen más is nőtt fel már apa nélkül

Utána még lehet nevelőapja a gyereknek ha a mostani nem akarja, hogy megtartsd

2020. máj. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
A gyereket ketten csináltátok, nem csak te. Így arról is ketten kell döntenetek, hogy mihez kezdtek a helyzettel.
2020. máj. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem védekeztetek gondolom nem lesz meglepetés neki..

De ne tartsd meg

2020. máj. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Biztos nem tartanám meg és cseszném el az életem.
2020. máj. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Egy bajt már csináltál, ezen nem segít az, ha még meg is ölöd azt az ártatlant. Ő az egyetlen a történetben, aki nem tehet róla.
2020. máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!