Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megtartanátok a helyemben?

Ti megtartanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

14 hónapos lesz október elején a kislányom és ma pozitívat teszteltem. Nem igazán szerettem volna még egy babát mostanában, maximum 3-5 év múlva. Örültem, hogy végre visszanyertem az alakom, kicsit könnyebb minden, másrészt a férjemmel is eléggé megromlott a viszonyunk. Ő próbálja helyrehozni, de én sokszor nélküle képzelem el a jövőmet. Nemtudom mit tegyek, hogy bírnám ilyen kevés korkülönbséggel, úgy, hogy semmi segítségem nincs. 2 gyerekkel itthon, egy nem túl fényes kapcsolatban. Viszont ha elvetetem örökre gyötörne a bűntudat.

Ha meg megtartom esetleg egyszer elválnánk, akkor 2 gyerek életét tennénk tönkre. Meg egyedül el se tudnék tartani kettőt. Ti mit tennétek a helyemben? Volt valaki hasonló helyzetben? (Kb 4 hetes terhes vagyok, orvoshoz még nem megyek, adok magamnak 1 hónapot, hogy átgondoljam)


2019. szept. 30. 23:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Így nem biztos, hogy megtartanám,de te érzed milyen a kapcsolatotok. Hasonló helyzetben voltam, csak az én kislányom már 2,5éves volt, de még várni akartunk a tesóval... A kapcsolatunk nekünk is kicsit megromlott, nem figyeltünk eléggé egymásra, de becsúszott a tesó. Örültünk neki, hiszen nem volt veszve a kapcsolatunk. Aztán 16hetesen elvetéltem... Sajnos az a trauma hozott úgy igazán össze minket újra. Azóta még szorosabb a kapcsolatunk. Szóval először azt tisztázd magadban és vele, hogy akarod e ezt a kapcsolatot!
2019. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen esetben nem biztos hogy megtartanám :( Főleg ha nem tudnék kettőt eltartani. Férjeddel beszéltél már róla? Ő mit mond?
2019. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Neki igazából mindegy hogy döntök ezügyben.
2019. szept. 30. 23:30
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Neki mindegy??? Akkor tényleg nincs rendben a kapcsolatotok! Szerintem ne tartsd meg!
2019. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha neki mindegy akkor tényleg ne tartsd meg. Ő akkor olyan férj mint az én "nekem mindegy" ex férjem. Az ilyenektől inkább Isten óvjon...
2019. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem olyan kicsi az a korkülönbség, a nagy már 2 éves lesz, mire jön a kicsi. Biztosan nem ölném meg a gyerekem. Dolgozz a kapcsolatotokon!
2019. okt. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

"Viszont ha elvetetem örökre gyötörne a bűntudat."


Így van!


Nem az az ártatlan gyerek tehet arról, hogy nem védekeztetek....

2019. okt. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Én megtartanám, ha már megcsinálni volt elég jó a kapcsolat.


Ha elveteted, akkor meg váljatok is el, ennek semmi értelme.

2019. okt. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Rossz kapcsolatban minek szexelsz felelőtlenül? Egyáltalán minek szexelsz? Annyira akkor csak nem lehet az rossz. Én nem tudnám elvetetni, nem ő tehet róla hogy megfogant hanem ti.
2019. okt. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
Röviden: nem.
2019. okt. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!