Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Szent Imre, vagy...

Kismamik! Szent Imre, vagy Szent István kórház? Többi lent!

Figyelt kérdés

Melyik kórház a jobb melyik rosszabb? Az Imrébe a látogatók nem foghatják meg a babát jól tudom?

Párom nem akar velem bent lenni kitolásnál, de vajudásnál igen. Olyat is olvastam hogy a vajudóba nem lehet velem senki!

Szülésnő melyik kórházba jó, és hogy lehet vele felvenni a kapcsolatot? 29 hetesek vagyunk és már jó lenne eldönteni hol szülünk...

Egyik kórház sem illetékes területileg ezért szülésznőt kell fogadnom mindenképp, mert másképp nem fogad a kórház! (orvosra nincs pénzünk!)

Segitsetek eldönteni melyik kórház miért jó, és miért nem jó...?!


2010. júl. 30. 09:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szent István Kórház!

Én ugyan nem ott szültem,de feküdtem bent,ráadásul kismamakánt.

Nagyon profik,nagyon kedvesek és türelmesek voltak ott velem,örök hála nekik érte!

A Szent Imrében "csak" dolgoztam,de nem szülnék ott.

2010. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm szült a Szent Imrében. Nagyon profi kórház, szépen fel van újítva, és az ellátás is kiváló.

Náluk a vajúdásnál és a kitolásnál is végig ott volt a papa, nem volt fogadott orvos, se szülésznő, kedvesek, figyelmesek voltak, végig foglalkoztak velük, baba és mama egészségesen, 3 nap után jöhetett haza, és nem volt rossz élmény a szülés sem.

2010. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%

Én a Szent Istvánban szültem a fiam, és nagyon meg voltam velük elégedve.A szülőszoba szépen meg van csinálva.Én fogadott orvos révén kerültem oda, de végükl ügyeletes orvosnál szültem, és nagyon profi volt.Amint baj volt nem tétovázott, és megcsászároztak.Könnyen felépültem. A kórtermek is kúltúráltak.Volt látogatási idő este 9kor minden látogatót kirugtak az osztályról a kismamák nyugodtan tudtak pihenni. A csecsemősnővérek tündériek, rengeteget segítettek, rettentő közvetlenek voltak, és ha hajnal 3kor mentem ki mert üvöltött a baba és nem sikerült megszoptatni akkor is mosollyakl fogatak, és szivesen segítettek.

Én csak ajánlani tudom. Férjem bent volt velem a szülőszobán amíg vajúdtam, mondjuk a műtőbe már nem jöhetett be,de elötte várakozhatott.

2010. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Hasonló cipőben voltam mint te. Területileg illetékes kórházban nem akartam szülni, ezért válogattam a Bp-i kórházak között, mivel orvost nem fogadtam, de szülésznőt szerettem volna. A választásom egyértelműen a Szt Imre lett.

A Szt Istvánról nagyon megoszlanak a vélemények és nem is találtam olyan szimpatikusnak, ahhoz képest, hogy mennyire bababarátnak hirdetik.

Az Imrében fogadtunk szülésznőt, apa természetesen bent lehet a szülésnél és utána is 3 órát együtt lehet az új család. A látogatók nem foghatják meg a babát, maximálisan vigyáznak a baba egészségére, hiszen ez is azt szolgálja. A vajúdóban minden esetben bent lehet az apuka.

Rengeteg jót tudnék írni, hogy mennyire maximálisan elégedettek voltunk, de szerintem a legjobb referencia, hogy a következő babát is ott szültük fél évvel ezelőtt, ismét az alternatív szülőszobában a franciaágyon, leoltott lámpáknál illatos gyertyafényben, halk babazenére, beavatkozás nélkül (még beöntés, borotválás sem volt és semmilyen más beavatkozás), az orvos hozzám sem ért, a szülésznőm aki végig mellettem volt a 16 órás vajúdás alatt, Ő vezette le a szülést. Miután a köldökzsinór nem pulzált, apa elvágta, utána 3 órát feküdtünk hármasban összebújva az ágyon, ahol született a pici lányunk.

2010. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Kistarcsai vagyok, és a Szent Istvánt válsztottam. Velem végig nagyon normálisak voltak, a dokim oda tartozik, és eddig meg vagyok elégedve velük. Több ismerősöm szült ott, mindenki dicsérte. Persze, vannak kivételek, van, akinek rossz élménye van, de ez minden kórházra igaz.

A Flórba én se akartam menni semmiképpen sem, hiába van ott ismerős, ő is lebeszélt. A védőnőm is dicsérte a Szt. Istvánt, ott volt anno gyakorlaton, és a csecsemősöket is nagyon dicsérte nekem.

Nekem nincs szülésznőm, mert valszeg császár lesz, de ha itt a gyakorin rákeresel a Szt. Istvánra, rengeteg ilyen kérdést kidob.

További boldog babavárást!

2010. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én a Szent István kórházban szültem, tavaly májusban. Teljesen meg vagyok a kórházzal, az orvosokkal & a szülésznővel elégedve. Csűrös Erzsike vezető szülésznőt szeretettel ajánlom neked! Olvasgass róla a neten:)
2010. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én 2009-bena Szent Imrében szültem. Nem volt fogadott orvosom és szülésznőm sem. Éncsak jót tudok mondani a kórházról, ügyeletes orvosnál és szülésznőnél szültem, a lehető legjobb kezekbe kerültem. Ha mégegyszer szülni fogok, biztosan a Szent Imrébe megyek.
2010. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
20:46-os vagyok. Az lemaradt, hogy területileg nem a Szent imrébe tartoztam, de nem csináltakak gondot belölle. Ha bemész, nem küldenek el.
2010. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én a Szt.István ajánlom.Volt fogadott szülésznőm(a Hajdú Barbi),és maximálisan elégedett vagyok.A gátvédelmet alapból megpróbálják(nálam sikerrel),van alternatív szülőszoba,és minden szülőszoba 1 személyes.Apuka vagy 1 kísérő végig Veled lehet,a 2 órás megfigyelési idő alatt is.Az igaz,hogy egész nap bemehetnek a látogatók,de én ennek örültem.Az 5 és 6 ágyas kórtermeket átalakították 3-4 ágyas fürdőszobás szobákká.2 gyerekes anyuka
2010. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a segitséget! Azt hiszem el van döntve:)!

Boldog babavárást mindenkinek:)!

2010. aug. 3. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!