Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Szent Imre, vagy...

Kismamik! Szent Imre, vagy Szent István kórház? Többi lent!

Figyelt kérdés

Melyik kórház a jobb melyik rosszabb? Az Imrébe a látogatók nem foghatják meg a babát jól tudom?

Párom nem akar velem bent lenni kitolásnál, de vajudásnál igen. Olyat is olvastam hogy a vajudóba nem lehet velem senki!

Szülésnő melyik kórházba jó, és hogy lehet vele felvenni a kapcsolatot? 29 hetesek vagyunk és már jó lenne eldönteni hol szülünk...

Egyik kórház sem illetékes területileg ezért szülésznőt kell fogadnom mindenképp, mert másképp nem fogad a kórház! (orvosra nincs pénzünk!)

Segitsetek eldönteni melyik kórház miért jó, és miért nem jó...?!


2010. júl. 30. 09:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

én is a szent istvánban szültem, az én szülésznőm is a már említett Csűrös Erzsébet volt, neki vagyok hálás a gátvédelem miatt, ő alakította úgy, hogy sikerüljön, pedig nem volt szó róla. csak akkor vágtak volna, ha muszáj lett volna. sze4rintem ez a normális. a nővérkék, a csecsemősök, és az orvosok is nagyon jók voltak. szerintem ezt válaszd, ezt nyugodt szívvel ajánlanám bárkinek. dr lászló dánielnél szültem, ő is nagyon rendes volt.

írtad, hogy már el van döntve valszeg. melyik?:)

2010. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Szent István! Két dolog miatt félek tőle, az egyik az hogy egyszer voltám már a kórházban, de a szülőszoba részlegen (bementem érdeklődni) az nagyon tetszett, kulturált volt, viszont ahogy mentem fel a gyermekágyi részleg nem volt túl bizalom gerjesztő, de mondjuk csak a lépcsőházról láttam. Meg a látogatási rend is eléggé frusztrál.


És még egy dolog van...nem vagyok rasszista de nehezen tűröm meg a dolgokat! És ugy hallottam vannak rendesen...!:S

2010. aug. 3. 12:16
 23/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok. kinézetre tényleg nem túl bizalomgerjesztő, de tiszta, én tisztaságmániás vagyok, és nem volt semmi különösebb bajom. amikor én szültem(júni 25)és az elkövetkezendő 3 napban nem láttam a kórházban cigányokat(én is utálom őket). a látogatás...hát igen, nagyon sokáig lehet, de mégsem voltak olyan sokan, és ha vki nagyon zavaró, ha szólsz a nővérkéknek, elintézik... szerintem mindenképp ezt válaszd! és próbálj meg Csűrös Erzsinél szülni!
2010. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
úgy értem ő legyen a szülésznő.*
2010. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%
XI. kerület nem éppen a jellemzően cigányok lakta kerületekhez tartozik. azt meg nem hinném, hogy átjönnének a Szent Imrébe, amikor nem is oda tartoznak. Kerületi vagyok és ritkán látok erre romákat, esetleg lomtalanításkor. egyébként én nem vagyok rasszista, de azt kérdezted, jellemzőek-e erre felé. nem
2010. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
ja, bocs, benéztem. Szent Istvánban már lehet, hogy többen vannak.
2010. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok, remélem még elfogad, leendő "ügyfelének":) Szülésznőre gondoltam...
2010. aug. 3. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!