Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen 6.1cm normális?

123466 kérdése:

13 hetesen 6.1cm normális?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, nekem 13+6 naposan 7,6 cm volt. Mièrt gondolod, hogy nem normális?
2020. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12+4-nél volt nekem 5.6 cm, teljesen jó a méret.
2020. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azert mert neten azt néztem hogy nagyobbnak kénne de akkor okes megnyugodtam
2020. máj. 27. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahány oldal, annyi méretet írnak, ha a doki azt mondja, minden ok, akkor ne stresszelj. :)
2020. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen. Meg egy kerdesem lenne. Miért van az hogy egyre idősebb terhes vagyok annál jobban van hányingerem szinte hányok reggelente?
2020. máj. 28. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy a vitamint nem birod, próbáld ki, hogy nem szeded 2 napig, ha jobb, válts. Amúgy az is lehet, hogy te szimplán csak ilyen típus vagy. Mindenkinek más a terhesség, más tünrtekkel. Én 7 hetesen hánytam először, előtte kb 1 hétig nagyon rosszul voltam, egész nap hányingerem volt. Aztán az első hányás után csak reggel voltam rosszul, lement a kis kötelező köröm a fürdőben ébredés után, és ezzelnletudtam. Ma vagyok 18 hetes, 3 napja múlt el a reggeli hányás, azt hittem, már sosem fog, mert általában 12 hét körül már elmúlik. :D
2020. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!