Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok és...

31 hetes kismama vagyok és van olyan, hogy egész nap, még késő este is nagyon aktív a babóm! Nálatok is van ilyen? Ez ugye nem baj?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 30+1 vagyok és nekem is nagyon sokat mozog a babym.Van hogy egész nap és még éjjel is sokszor arra kelek hogy mocorog. Ez csak jó mert azt mondják minél többet mozog annál jobban érzi magát a pocakban.
2010. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is "szuperaktív", szerintem nem is alszik. :)

De ez csak jó, sokkal jobb mintha azon kellene aggódnunk, hogy nem akar megmozdulni!

30 hetes kismama

2010. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt jó tudni, hogy jól érzi magát:))Én 32 hetes vagyok, és ugyanez van nálunk is. A legtöbb terhesnaptárban olvasom, hogy ennyi idősen már csillapodnak, mert egyre kevesebb a helyük.Hát, az én kislányom nem ezt teszi.Éjjel-nappal mozog, lubickol, biciklizik, jön-megy.Ez biztosan nem baj.Sőt!Én örülök is ennek, mert így legalább tudom, hogy jól van.Annyit mozog, hogy fogalmam sincs, mikor alszik.Éjszaka ha nagyon aktív, mindig mosolygok azon, hogy ő még nem tudja, hogy éjjel aludni szoktunk.
2010. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is állndóan mocorog,feszegeti magát.Ma voltunk dokinál megkérdeztem, hogy nem gond ha ilyen sokat izeg-mozog és az orvosom azt mondta, a sok mozgás az nagyon jó.

Mikor megyek hozzá előre tudja, hogy én vagyok az akinek a pocaklakója egy kis örökmozgó.Szóval nem kell aggódni inkább legyen az hogy érzed, mintsem azon izgulj ,hogy meg sem moccan.Kellemes babavárást és könnyű szülést kíván 31+5 kismami.

2010. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, teljesen megnyugtattatok!

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2010. júl. 30. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! :) A lányom míg a pocakomban volt, egyfolytában mozgolódott. Akkor aludt amikor én, bár a vége felé még sokszor akkor is mozgott mikor én már aludtam volna. Nagyon aktív baba idekint is. Már 10 hónapos. :)

Sok boldogságot!

2010. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van!

nagyon aktív a lelkem,főleg akkor ha lefekszem és érzi h vízszintesbe vagyunk,akkor állandóan kirúgja az oldalam:)


32 hetes kismama

2010. aug. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!