Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok így? 21 hetes...

Csak én vagyok így? 21 hetes kismama.

Figyelt kérdés
Ma reggel ébredés után annyira görcsölt a jobb oldalam a hasam alján. Nagyon megijedtem , mert eddig nem éreztem ilyet. A pocakom mostanág kezdett el nőni igazábol. Lehet , hogy csak a méhszalagok nyulnak? Vérzés ilyesmi nem volt. Be vettem eg magnerotot és utána jobb lett. Első baba. Nehezen is sikerült, mindentöl megijedek, ha valamit nem tudok, hogy mitöl van.
2011. nov. 8. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet a nyúlástól, hiszen az egész tested átalakul,és kifejezetten nagy munkának vannak kitéve a szalagok, izmok. Ez nem egy kismamánál okoz kellemetlen fájdalmakat.

Addig normális ez, amíg nem görcsölsz nagyon, amíg nem vérzel, amíg nem fáj nagyon és sokáig.

Ha "csak" kellemetlen érzés, akkor ez egy természetes velejárója lehet a terhességnek.

A magnézium ilyenkor kifejezetten jótékony tud lenni, szerintem jó hogy szeded.

Ha viszont rosszul vagy, akkor irány az orvos.

2011. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat!
2011. nov. 8. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én a 22.hétben vagyok, és nálam kétszer fordult elő ezen a héten , nekem is jobb oldalon stb, nem első gyerek, de ez normális dolog tehát ne ijedj meg!!
2011. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gica04 válasza:
Szia. Én is pont ugyan így vagyok! Nagyon erős fájdalmam volt az éjjel nem bírtam magamtól felállni az ágyból. Mostanra gyengült, szerencsére nincs vérzés, semmi görcs, de én sem tudom mit csináljak!? Én is 21 hetes vagyok. Írj majd légyszi mi van veled! Remélem nem lesz semmi baj!
2011. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem akkor még másnap is fájt ugyanugy. Tegnap voltam a nőgyógyásznál és rákérdeztem. Elmondtam , hogy mikor ez volt megemeltem a magnerot adagot és kicsit leültem a lábam pedig feltettem és jobb lett. Azt mondta jol csináltam, napi 2 szer 3 szem magnéziumot is lehet ilenkor enni. Tényleg a méhtartó szalagok nyulnak és azt érezzük.

2011. nov. 17. 11:08
 6/6 gica04 válasza:
Szia. Az a gond h én nem nagyon tudok pihenni, mert van 1 2 éves kisfiam elég strapás napjaim vannak. Egy kicsit megnyugodtam attól amit írtál, én kedden megyek dokihoz remélem addig nem lesz semmi baj. Örülök, h jól vagy! Jó babavárást ha tudsz írj még.
2011. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!