Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor normális egy nap, ha...

Hányszor normális egy nap, ha a baba kinyomja magát? Illetve az lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés

25 hét 1 napos a babó.

Amikor álltam ma, jobb felöl éreztem hogy feszül, megkeménykedik, gondolom ő lehet.

Érzem fekve is, de állva gyakrabban éreztem. Ő lehetett vagy keménykedés?

Mivel sokat keménykedem, olyan ilyesztő érzés. Nem tudom hogy baj e van, vagy csak ő az.

Van valami szabály, hogy hányszor normális ha kinyomja magát?



#baba #magzat #magzatmozgás #kinyomás #Kemenykedik huzodik
2020. máj. 28. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre szabály. Igen kinyomja magát, minél nagyobb annál jobban érzed, a vége felé már kifejezetten fájt ez a produkciója nekem ,de ne aggódj normális:)
2020. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Nekem is kicsit kellemetlen már most, de lehet csak azért mert megijedtem :D

Állva amúgy is érzem, hogy húzódik a hasam. Igyekszem feküdni, de azért azt sem lehet egész nap :)

2020. máj. 28. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nálam kB a 30.héttől rendszeresen kidugta a kis fenekét valamerre. Ennél már csak az volt a jobb, ha mellé a lábát is kidugta a másik oldalon. Néha piszkosul tudott fájni, feszíteni, főleg az utolsó hetekben. De most is sokszor úgy alszik, hogy a fenekét kidugja felfelé, pedig már 10 hónapos.
2020. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a köldökömnél tolta ki magát mindig :D Én imádtam,szerencsére ritkán volt kellemetlen. Kitartás,normális :)
2020. máj. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vége fele alig kaptam levegöt, nyomta a gyomrom, savas is voltam kb 2 hónapig. Alig vártam hogy vége legyen.
2020. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és majdnem egész nap.
2020. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.
2020. máj. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!