Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes magzat nem rúg csak...

18 hetes magzat nem rúg csak kinyomja magát?! Ez normális?

Figyelt kérdés

Röviden:

18 hetben járok. Harmadik terhesség. Előzőeknel egyértelmű volt a mozgás. Most nem rúg a baba hanem csak kinyomja magát de rugast semmit nem érzek! Mitől lehet? Uh szerint minden rendben van vele.



2019. okt. 14. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos másképp fekszik, "befelé" rúg és majd később fogod érezni.
2019. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Valójában olyan mikor kinyomja magát mintha a hátát nyomna oda :) eddig egyszer éreztem hogy csuklik. És minden nap ezeket a kinyomasokat! De akkor valószínűleg befelé fordul. Köszönöm :)
2019. okt. 14. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is 18 hetes vagyok. Nekem mellső falon tapad a lepény, és én is inkább a forgolódásait érzem.
2019. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Értem. Nos nekem még nem mondták hol tapad és még 2 hét mire újra megyek uhra! Valószínűleg nekem is így van! De akkor megnyugodtam hogy nincs nagy baj ezzel :)
2019. okt. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!