Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vannak az erős alhasi...

Mitől vannak az erős alhasi görcsök?

Figyelt kérdés
15. hétben vagyok. Minden uh-n minden a lehető legnagyobb rendben van a babával(legutóbb 2 hete). A méretei is jók, a szívdobogása is stb. Viszont vannak napok, amikor olyan erősen görcsölök, hogy felállni sem tudok és csak összekuporodva jó. Ez normális?

2020. máj. 30. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is végig görcsöltem az egész terhességet, de azért ennyire nem volt durva mint ahogy írod. Pedig nekem is mindig minden rendben volt.

Magnéziumot szedsz?

2020. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem el szedni 400-as magnéziumot. Az elég erős? Naponta mennyit kéne bevenni?
2020. máj. 30. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Magnesi citricit szedj.

Nekem az volt jó. 3*1-et szedtem naponta.

2020. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a magnerot vált be, de előtte szedtem a magne b6ot is, és magnosolvot is próbáltam.
2020. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippjeiteket megpróbálom és bízom benne hogy valamelyik használni fog.
2020. máj. 31. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!