Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség esetén erős...

Korai terhesség esetén erős alhasi görcsök bajt jelentenek? Mitől vannak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem vérzel addig nem szokott baj lenni, ilyenkor változik a szervezeted, nő a méhed természetes a fájdalom.

Ha nagyon görcsölsz, érdemes megkérdezni a dokit, de nekem mindig azt mondta ez normális addig amíg nem jár hozzá vérzés!

2019. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom azt mondta,hogy ilyenkor két esetben kell orvoshoz menni mihamarabb:

1.ha vérzéssel jár

2.ha iszonyat erősek a görcsök

2019. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nagyon eros fajdalommal jaro gorcseid vannak menj orvoshoz. Nekem kezdodott ugy vetelesem, hogy olyan eros alhasi gorcsokre ebredtem egy reggel, hogy alig birtam labra allni. 2 oran belul mar az orvosnal voltam aki megallapitotta, hogy az embrio elhalt. Verezni csak masnap kezdtem es spontan veteles lett belole.
2019. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, nem erosek annyira, hogy ne tudnek labraallni, ilyen mensis gorcsok, persze rossz, de annyira nem veszes :)
2019. febr. 4. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

A menszi jellegu gorcsok normalisak, probalj piheni minel tobbet es szedj magneziumot.

Boldog babavarast!

3as voltam

2019. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!