Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség erős alhasi görcsök...

Eccsyke kérdése:

Terhesség erős alhasi görcsök 5 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

5 hetes terhes vagyok és olyan szinten szoktam görcsölni, hogy hànyingerem is lesz tõle. Ilyenkor úgy érzem el kell mennem wcre mint hasmenéskor! De persze nem az hanem erölködöm és ha sikerül vmi akkor elmúlik a görcs! Nagyon félek mert az elõzõ babàmat is így vesztettem el ott màr a végén barnàs pecséteés is volt aztàn azzal kòrhàzba mentem de nem adtak rà semmit csak h pihenjek! 2 nap múlva reggel megint görcsök aztàn a wcn erõs vérzés és el is ment a baba!! Ezért félek megint! Ma megyek orvoshoz de kivàncsi vagyok h volte màr így valaki!



2016. ápr. 11. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a terhesség elején volt barnás folyás és görcsöltem is! Egyszer annyira begörcsöltem hogy azt hittem megpusztulok,mellette hányinger én is volt! Szerszám magnéziumot? Az nagyon sokat segít nekem elmúltak tőle a görcsök!
2016. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!! Igen szedek magnéziumot napi 3at!! De attòl függetlenül azért ràm jön hullàmokba.Ezt a menstruàciòs görcsöt még elviselném simàn, de az a màsik erõs görcsök hàt eret tudnék vàgni magamon!!Azért nagyon jò lenne tudni, hogy mi okozza!
2016. ápr. 11. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nem hangzik jól.... és az se épp jó,hogy erőlködsz.

milyen magnéziumoz szedsz?

2016. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magne B6ot de csak 5 napja szedem mert azòta tudom, hogy terhes vagyok.
2016. ápr. 11. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!