Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi teszt pozitívat...

A terhességi teszt pozitívat mutat akkor is, ha a 7-8.het környékére nem alakul ki szivhang, kvázi nincs baba?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, korán mentem orvoshoz, 6+1 voltam, és nem volt meg szivhang. Nagyon lassan telik az idő, meg másfél hetet ki kellene birnom. Semmi tunetem, következtetni sem tudok, nő e a baba, ilyesmi. Ha a teszt pozitív továbbra is, akkor remenykedhetek azért?

2020. jún. 1. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, reménykedhetsz, nem kell rosszra gondolni. De attól,hogy pozitív a teszt még nem jelenti azt,hogy minden rendben. Kétszer vetéltem, először a 6ik héten, akkor már a vérzés napján negatív volt a tesztem. Most a 10ik héten vetéltem el (egy hete) , de a baba már kb 2 hete nem élt, de még most is pozitív a teszt.
2020. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl hirtelen nem esik a hcg szint,így szerintem mutathat pozitívat a teszt akkor is,ha nem marad meg a baba. De bízz benne, 6.héten még nekem sem volt szívhang,most meg itt tombol a hólyagomon a fiam. :D szorítok. :)

28 hkm

2020. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi panaszod, nem görcsölsz, nem vérzel, akkor valszeg minden rendben. A teszt még vetélés után is egy ideig pozitív marad, szóval az nem mérvadó. Nyugi, ne stresszelj, az se segít.
2020. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A teszt pozitív így is úgy is. Akkor is ha nincs esetleg szivhang. Mellesleg van akinek van ilyenkor már szivhang, van akinek nincs. Nekem 6+5-ön még nem volt. Egy hét múlva már igen. Minden jót kívánok. ;)
2020. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, próbálok akkor türelmesebb lenni.

Kedves első, nagyon sajnalom a babadat. 😞

2020. jún. 1. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első UH-n 6 hetesen nálunk se volt szívhang, jól kétségbe is estem, de megnyugtatott a doki. Következőleg 8. héten voltam, akkor már volt. Ennyire az elején nem éreztem tünetet azon kívül hogy elmaradt a menstruáció.
2020. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben ilyenkor még nincs szívhang. Lányomnál 6+4 hetesen volt már. Most úgy néz ki, jön a kistesó, de még nem voltam orvosnál, nem akartam túl korán menni. 12-én fogok. Nálam sincsenek tünetek, néha kissé engem is aggaszt, lányommal más volt. De ugye nincs két egyforma terhesség. De mivel nem görcsölök és nem vérzek, bízom benne, hogy minden rendben van. Az, hogy pozitívat tesztelsz, nem garancia semmire. Tudom, nehéz kivárni ezt az időszakot, de jobb nem idegeskedni.
2020. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!