Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ha elevit mellé kálcium...

Elég ha elevit mellé kálcium és magnézum pezsgőtablettát iszom? Se a védőnő se a nőgyogyászom nem mondta mit szedjek és mit ne szedjek ezért gondoltam hogy elkezdem ezeket inni, baj csak nem lehet.

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Én az Elevitet kb. 22 hetes koromig szedtem. Kálciumot én is iszom, a Mg pedig nekem MagneB6 tabletta, van amikor napi 3*1 is. Nekem emellett + van még vas tabletta, és a vérnyomásomra is.
2008. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 hetes vagyok, és a vérnyomásom egy kicsit alacsony.
2008. nov. 24. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából az Elevit mellé felesleges bármiféle vitamin.

Én az Elevitet a 20.hétig minden nap szedtem, aztán a 25.hétig hetente párszor, azóta meg csak vas + kálcium + néha magnézium + néha C-vitamin. Viszont a magnéziumot nem lehet szedni 36.héttől!

2008. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!