Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen folyadékot lehet...

Milyen folyadékot lehet terhesség alatt inni? Nekem azt mondta a védőnő, hogy csak vizet. Nagyon utálom a vizet. Ti mit isztok?

Figyelt kérdés
Tea, gyümölcslevek, szénsavas üdítők...?
2010. szept. 4. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igyál, ami jól esik! Ha lehet, ne túl sok cukrosat. Szénsavasat csak akkor, ha kifejezetten azt kívánod.


Én pl. sok tejet ittam, a végén min. napi 1 litert. Gyümölcslevet nem kívántam. Ittam teát, sok levest, mivel nyár volt, rengeteg görög dinnyét...


Jó babavárást!

2010. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vizet??????? na, akkor szomjan halnék, mert már a látványtól hányok....ez hülyeség, igyál,ami jólesik, csak ne alkoholosat :)
2010. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, az alkoholt azért nem írtam, mert evidens volt számomra, hogy azt úgysem iszol... :-D
2010. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ami jólesik!Nagy ritkán lehet alkohol is.Pl egy egy ünnepen néhány korty pezsgő, ilyesmi!Én útálom a rostos italokat, meg a hozzá hasonló szénsavmentes üccsiket, így én vagy teáztam,vagy szénsavasat ittam!!Mind a 2 gyermekem egészséges!
2010. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Sohasem hallottam még ilyet! Hogy lehet a vizet utálni? A víz adja az életet.eddig mit ittál?

Attól, hogy beleteszel egy kis cukrot, festéket, teafüvet, az még ugyan az a víz marad. Igyál, amit szoktál, de nagyon fura a vizet nélkülözni(illetve csak megfestve, megcukrozva inni)

Jóindulatból, kedvesen, szeretettel írom: ha lesz időd, érdemes lenne ezt megbeszélned egy pszichológussal. annál is inkább, mert épp olyan életszakasz elé nézel : a magzatod vízben fog ringatózni a hasadban)

A párom sem itta sokáig, de ő bele sem ment.De a szeme előtt nyelte el a Duna a barátját.

Én nem vagyok terhes, és csapvizet, bort, sört, teát, tejet, narancslevet iszom.

2010. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

szörpöt, gyümölcsteát, almalevet, néha kólát


vizet alig iszom, nem szeretem

2010. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vizet, néha gyümölcslevet, tejet. A teát nem kívánom mostanában. Szénsavasat pedig egyébként sem iszom soha. 95%-ban vizet iszom, de én azt szeretem.
2010. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs itthon más csak víz, van, hogy 2-3 napig nem iszok semmit. Legtöbbször fel sem tűnik, amúgy sem iszok sokat, napi fél liter kb.

Én sem szeretem a vizet-sosem szerettem. Nagyon ritka, hogy megkívánom.


Én most, hogy sokat hánytam a colát kívántam. Azt ittam, mert minden más újra napvilágot látott.

Egyébként rostos üdítőket szoktam inni (mostanában nem tudom, mert nekem savat csinál mindegyik).

2010. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én citromos vizet, vagy limonádét szoktam csinálni a cukor helyett mézet használok.Ebbe semmi káros anyag nincs.Gyümölcs teát szoktam még inni.Vagy egyél levest,én pl imádom.A görög dinnye is kiváló, szinte vizből áll az egész.

Üdv 36+6km

2010. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

fúj víz... Ha csak az lenne én szomjan halnék...

amúgy én mindent ittam a vizen és az alkoholon kívül. Még eneriaitalt is nyeltem 2 naponta...az esett jól, megittam és semmi bajunk nincs.

Nyugodtan igyál bármit!!:)

38+6 hetes

2010. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!