Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a babának ,...

Lehet valami baja a babának , ha a tűzhely felmelegítette a hasam főzés közben ?

Figyelt kérdés

Lehet ,hogy ez hülye gondolat , nemtudom...Tegnap este vacsi készítés után vettem észre ,hogy elég meleg lett a pocakom egy része ami közelebb volt a tűzhelyhez, nekem nem volt kellemetlen , de nem tudom hogy neki lehet e valami baja ?? ( mostanában ha itthon vagyok mindig felhúzom a pólóm a pocakomon ,mert vamiért így kényelmes ). Vacsi után kicsit furán éreztem magam ( bár ez fáradtságtól is lehet, egésznap megállás nélkül mentem ) a baba is elég aktív lett és hőhullámok törtek rám. Utána csendesedett a baba is és én is egykettőre elaludtam.

Ugye nem károsodhat ennyi miatt ?

36 hkm


2020. jún. 3. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy lenne valamo baja tőle. 🙂
2020. jún. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz
2020. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem :)
2020. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tested hőmérséklete majdnem állandó. A magzatvíz is ezt a hőmérsékletet segít fenntartani a baba körül. Ha a külső hőmérséklet túl magas, akkor a tested hűteni kezdi magát, de belül ugyanolyan hőfok marad. Ahhoz, hogy a magzatvíz jelentősen felmelegedjen, annyira melegnek kellene lennie, ami neked már fájdalmat okozna.
2020. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! 😊 Megnyugtattatok! 😊 Ment mindenkinek a + 🥰
2020. jún. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!