Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel enyhíthetném a viszketést?

Mivel enyhíthetném a viszketést?

Figyelt kérdés
19. hétben vagyunk a kis babócámmal, és egy pár napja nagyon viszketnek a melleim. De annyira, hogy éjjel is felkelek rá, és nem tudok vissza aludni, annyira viszket. Tudtok erre valami tanácsot adni, hogy mivel enyhithetném? Vagy törődjek bele, és majd egyszer elmúlik!?

2020. jún. 4. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nőnek a melleid, azért viszket?

Én nedves, hideg borogatást ajánlok rá, nekem az segített a hasamon.

2020. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a body shop testvajak jók voltak. Azért viszket mert nő, feszül, plusz ugye a terhesség magával vonja a bor szárazságát sokszor. Így ha valami jó zsíros krémmel kened az segíthet.
2020. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem segített semmi. Ugyanúgy kentem, ahogy a pocakomat is, néha véresre vakartam.
2020. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!