Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Striák ellen megelőzésképp...

Striák ellen megelőzésképp kollagén + bio oil?

Figyelt kérdés

Sajnos genetikailag hajlamos vagyok csíkosodni :( A meglévőkkel együtt tudok élni, de nem szeretnék újakat szerezni. Már kb fél éve iszom a kollagént, eddig is ápoltam a bőröm, gondoltam terhesség alatt kipróbálnám a Bio oil-t is. (külsőleg :D )

Valakinek esetleg egyéb ötlet? Szívesen fogadom.



2020. jún. 4. 10:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Természetesen az is jó. Az én ismerőseim terhesen,mindig a DM-ből vették ezt a féle vajat,nekik nagyon bevált!! [link]
2020. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mandulaolajjal kenem, nem tudok még nyilatkozni, hogy mennyire hatékony. (18. hét)
2020. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha genetikailag hajlamos vagy rá, akkor nehéz elkerülni. De mindenképp hasznos kenni, hátha segít valamit. De én lélekben felkészülnék a helyedben.
2020. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, készülök rá lélekben. Tini korom óta striás a csípőm, halványan a melleim is, mondjuk az nem feltűnő. A hasamon viszont szép a bőr, inkább ezért izgulok, hogy legalább az ne legyen csúnya. Abban bízom, hogy tini korom óta nem lettek új csíkjaim, talán, ha most még jobban odafigyelek, el tudom kerülni.
2020. jún. 4. 11:54
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok akkor van egy jó hírem. Nekem is vannak tini koromból csíkok de terhesen nem lett új. Nem tudom mennyi idős vagy, en azt olvastam 30 fölött már kevéssé jönnek ki. ( mielőtt valaki belem kötne nem azt hogy 30 fölött senkinek soha nem jött ki!) Ja meg persze a hízás is számít. En 9kg-t hiztam összesen. Így nem repedt ki. Uh lehet a kajára is ráfeküdnék a helyedben, nem csak a krémekre.
2020. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, hogy a hajlamon túl fiatalabban inkább reped, idősebben inkább nyúlik a bőr.
2020. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedem :D 30 vagyok.
2020. jún. 4. 14:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Shea vaj + bio oil minden este de olyan vastagon hogy tocsogjon. Nekem.ezzel 1 csikom se lett.
2020. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tini koromban nekem is lettek striáim. Ahogy írod csípő és mell tájékon. Szerencsére a terhességet megúsztam striák nélkül, pedig fel voltam rájuk készülve.
2020. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm kente folyamatosan de nagyon szétrepedt.

Nekem a fenekem körül volt már előtte így féltem hogy lesz is ennek ellenére még sem kentem. Az elsőnél sem es most sem lett. Elsőnel 23 voltam plusz 16 kiló. Most 25 vagyok plusz 13 kiló.


40 hkm

2020. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!