Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnatok ajanlani kollagent...

Tudnatok ajanlani kollagent (kapszula), amit az orvosotok jovahagyott? Az enyem javasolta (hogy ne repedjen a bor), de amikor a dm-esemet mutattam, azt mondta inkabb gyogyszertarira szavazna, viszont markat nem mondott.

Figyelt kérdés
Iherb-rol tudnek rendelni, ha tudnam hogy mi a legkevesebb adalekanyagot tartalmazo. Csontleveseket nem fozogetnek literszamra ha nem muszaj.
2020. máj. 30. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Lifetilt nek van,webshopja is.
2020. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tojás is jó kollagén forrás. Meg a zselatin. Ez utóbbit a testépítőt is szokták szedni. Csak belekeversz minden reggel egy teáskanállal egy pohár joghurtba, vagy egy adag zabkásába, és ennyi.
2020. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy lifetilt rajongó.. 😀 Annál olcsóbban is meg lehet venni.
2020. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Dora Naturát kifejezetten ajánlják kismamáknak és szoptató anyáknak. Nem olcsó, de szuper. Én 1 hónapja szedem, 9.hónapban vagyok, már most sok jó hatását érzem/tapasztalom.
2020. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Dora Natura=Lifetilt

Mind kettő biztosan hatásos, viszont az olcsóbb társait nem ismerem, se a zselatin napi 1 kanálnyi hatását sem.

2020. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Sima kollagén peptid, az a legtisztább.
2020. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Németeknek jó a dm-es, de az orvosodnak nem? Ha legalább meg tudná indokolni... de akkor kérjél a patikában, ha azt tanácsolta.
2020. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a GAL halkollagén peptidet iszom, por állagú. Íztelen, teljesen megfelel számomra.
2020. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


Mindhármat lehet szedni terhesség alatt, amelyik szimpatikus.

2020. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!